Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

У міському Палаці культури відбувся концерт до Дня матері.

12.05.2017
У міському Палаці культури відбувся концерт до Дня матері.

«Присвячується матерям» – під такою назвою в приміщенні міського Палацу культури відбувся святковий концерт приурочений до Дня матері.

Привітала матерів директор Житомирського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Ольга Юрченко, яка відзначила, що любов, повага до матері у свідомості українців переноситься на рідну землю, свій край, Батьківщину.

«Ця щира любов лежить в основі патріотизму, стійкості і незламності тих, хто боровся і бореться за добро та незалежність України. Також хочеться висловити подяку матерям, які виховали синів, що нероздумуюючи пішли захищати кордини нашої держави ціною власного життя, а також матерям, чиї сини несуть службу у Збройних Силах України і сьогодні»,-наголосила Ольга Юрченко

На святі також були присутні матері дітей з особливими потребами, учасників антитерористичної операції, матері прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу міста Житомира і жінки представниці громадських організацій та благодійних фондів.

Всі присутні на концерті в подарунок отримали квіти та листівки виготовлені дітьми. Організували концерт Житомирський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді спільно із управліннями культури та у справах сім'ї, молоді та спорту.