Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Конкурс на визначення переможців серед стоматологічних установ міста, що будуть здійснювати пільгове медичне забезпечення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи – мешканців міста Житомира

19.03.2018
Конкурс на визначення переможців серед  стоматологічних установ міста, що будуть здійснювати пільгове медичне забезпечення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи – мешканців міста Житомира
Види послуг, що пропонуються:
надання пільг постраждалим громадянам, віднесеним до категорії 1, 2, 3, та потерпілим дітям за місцем їх реєстрації на безплатне позачергове зубопротезування (за винятком зубопротезування із дорогоцінних металів та прирівняних по вартості до них, що визначається Міністерством охорони здоров’я України).
 
            Претенденти подають наступні, завірені печаткою суб’єкта господарювання, документи:
-  заяву на участь у конкурсі  довільної  форми;
-  копію ліцензії на медичну практику;
-  відомості про мережу стоматологічних установ;
-  відомості про кваліфікацію персоналу;
 - цінову пропозицію на послуги зубопротезування для забезпечення пільгових категорій громадян з урахуванням вимог  чинного законодавства.
 
Документи на участь в конкурсі приймаються до 9-30 год. 26 березня 2018 року за адресою: м. Житомир, майдан С.П.Корольова, 7, департамент соціальної політики Житомирської міської ради, кабінет 5.
Додаткову інформацію можна отримати за телефоном 47-03-57.
         Конкурс відбудеться 26 березня 2018 о 11-00 за адресою:
         м. Житомир, майдан С.П.Корольова, 4/2, міськвиконком, кабінет 345.