Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

У Житомирі відбудуться громадські консультації «Соціальний захист бійців та членів їх родин»

13.05.2017
У Житомирі відбудуться громадські консультації «Соціальний захист бійців та членів їх родин»

18 травня у місті Житомирі відбудуться громадські консультації «Соціальний захист бійців та членів їх родин». Захід відбудеться у прес-центрі міської ради о 12:00 годині.

Обговорюватимуться питання щодо державних гарантій захисту, соціальних пільг, послуг із соціально-економічної реабілітації, адаптації бійців.

У заході візьмуть участь близько 20 представників активних громадських організацій Житомирської області, центру надання послуг учасникам бойових дій, міського департаменту праці та соціального захисту населення.

Пропозиції найкращих практик та рекомендації від громадськості будуть використані для розробки окремого законопроекту і представлені у Мінсоцполітики та парламентарям у Верховну Раду.

Організатор заходу - Всеукраїнська ГО «Об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО», фасилітаторка заходу — Ольга Гулая, голова правління «Національної асоціації фасилітаторів України», експерт ОБСЄ в Україні.

Модератором заходу стане дружина загиблого бійця-добровольця, Керівник Житомирської філії ГО «Об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО» Ольга Литвин.

«Єдина причина, чому ми досі вистояли як держава – це відвага та патріотизм воїнів, які захищають незалежність та територіальну цілісність України. Одним з першочергових питань в таких умовах є надання соціальних гарантій військовослужбовцям та членам їх родин» - наголошує Ольга Литвин.

Всеукраїнська ГО «Об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО» була створена у 2014 році дружинами бійців після Іловайської трагедії. Організація має 15 філіалів в регіонах і об’єднує близько 600 членів.

Станом на сьогоднішній день, соціальний захист бійців, що захищають нашу країну, регулюється законом 1993 року, що поширює свою дію загалом на всіх ветеранів та військових Згідно з даними Єдиного державного реєстру України, станом на 16 вересня 2016 року, загальна кількість ветеранів складає 1 267 993 особи. Учасники бойових дій на сході складають одну п’яту від загальної кількості.