Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

УВАГА! КОНКУРС!

23.03.2018
УВАГА! КОНКУРС!

Житомирська обласна молодіжна громадська організація «Паритет» спільно з управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради оголошує відкритий Конкурс з візуалізації теми ґендерної рівності серед професіоналів та аматорів у сфері дизайну зі всієї України.

Метою Конкурсу є створення якісних зразків дизайнерської продукції у вигляді символіки, логотипів, соціальної реклами з візуалізації теми ґендерної рівності.

Критерії оцінки конкурсної роботи:

І – Розкриття тематики (ґендерної рівності).

ІІ – Оригінальність авторського задуму.

ІІІ – Відповідність змісту і форми.

Вимоги до оформлення робіт:

  • у високій якості для друку і демонстрації на екрані (до 5 МБ для принтів) та
  • у зменшеному вигляді для розміщення на сайті (до 100 КБ для принтів).

До участі в Конкурсі не допускаються роботи, які пропагують насильство, релігійну та етнічну ворожнечу, закріплюють дискримінаційні практики, погані звички (алкоголізм, наркоманію, тютюнопаління тощо), містять політичну рекламу.

Роботи приймаються до 15 квітня 2018 року. Учасникам необхідно надіслати роботи та заявку про участь у Конкурсі (форма заявки додається) на e-mail: ngo_paritet@ukr.net  (з поміткою «На конкурс»)

Оголошення переможців відбудеться у травні 2018р.

Переможці отримають цінні призи та можливість демонстрації їхніх авторських робіт у програмних заходах із гендерної тематики  м. Житомира та Житомирського регіону.

Запрошуємо до співпраці! Бажаємо перемоги!

Додаткову інформацію про Конкурс можна отримати за тел.: 0672479017; 0975214129 – Наталія Тарасенко або e-mail: ngo_paritet@ukr.net  

Конкурс проходить в рамках проекту «Конкурс молодих дизайнерів з візуалізації теми ґендерної рівності», що виконує Житомирська обласна молодіжна громадська організація «Паритет» за підтримки управління у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради.

 

 

Документи

Заявка