Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Свято наближається!

30.03.2018
Свято наближається!

З кожним днем до нас наближається головне християнське свято – Великдень. Цього свята із нетерпінням чекають і дорослі, і діти. Традиційно до проведення цього свята долучилися вихованці навчальних закладів міста Житомира.

Власноруч діти дошкільних навчальних закладів, учні загальноосвітніх та музичних шкіл міста виготовили квіткові прикраси та пасхальні писанки.

Сьогодні, 30 березня, ці святкові вироби збирають у Ляльковому театрі, а вже завтра ними розпочнуть прикрашати головну пішохідну вулицю Житомира – Михайлівську.

Дитячі писанки будуть представлені з 31 березня по 9 квітня на виставці «Великодня писанка», яка проходитиме на Михайлівській. А 8 квітня на головній сцені свята відбудеться нагородження учасників конкурсної програми «Авторська писанка».

Нагадаємо, з 31 березня по 9 квітня на Михайлівській на Вас чекають:

  • унікальна виставка «Великодня писанка»,
  • великодній ярмарок,
  • зона дитячих розваг та атракціонів,
  • виступи хорових колективів, музичних шкіл та творчих колективів навчальних закладів,
  • виставка музею «Ремісничий двір».

Цікавою для дітей буде «Дитяча арт-майстерня», де проведитимуть майстер-класи з декоративно-прикладного мистецтва, виробів народних промислів, великодніх листівок.

Щодня з 31 березня по 9 квітня о 18:00 - служіння священиків «Слово про Пасху».

З 5 по 9 квітня на Михайлівській діятиме контактний зоопарк - місце, де можна не тільки спостерігати, а й вільно спілкуватися, гладити, грати і навіть годувати тварин.

з 2 квітня по 6 квітня в кінотеатрі імені І. Франка о 16:10 год. відбуватиметься показ фільмів на релігійну тематику. Вхід вільний.

8 квітня на головній сцені вулиці Михайлівської Вас чекають:

о 14.00 год. - нагородження учасників конкурсної програми «Авторська писанка»;

15:00-16:00 - святкове Пасхальне богослужіння та міжконфесійний молебень; 16:000-16:30 – театралізований виступ;

17:00-20:00 - концертна програма «Великодні дзвони» за участю: - Заслуженої артистки України Ірини Шинкарук - Заслужених артистів України Олександра та Яніни Яремчуків; - Житомирської академічної хорової капели «Орея»; - тріо бандуристок «Родана»; - гурту «Зерно»

У другий день Великодніх свят, який в народі має назву «Поливаний понеділок», відбудеться традиційне обливання водою.