Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Житомирські школярі здобули нагороди у синхронній версії Чемпіонату України з гри «Що? Де? Коли?»

30.03.2018
Житомирські школярі здобули нагороди у синхронній версії Чемпіонату України з гри «Що? Де? Коли?»

З 25 по 28 березня в місті Одеса проходив чемпіонат України серед школярів з ігор:  «Брейн-ринг», «Що? Де? Коли?», «Своя гра» і «Ерудит-квартет».  Інтелектуальні змагання зібрали понад 300 школярів з різних регіонів України.

Юні інтелектуали змагалися у двох вікових категоріях: «Молодші школярі» і «Старші школярі».

Команда вихованців гуртка «Юний ерудит» Житомирського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді гідно представила Житомирську область і здобула низку нагород: золото у синхронній версії Чемпіонату України з гри «Що? Де? Коли?», золото з гри «Ерудит-квартет», бронзу у спортивній версії гри Чемпіонату України з гри «Що? Де? Коли?», бронзу з гри «Брейн-ринг» Чемпіонату України, в старшій віковій категорії; золото з гри «Ерудит-квартет» в молодшій віковій категорії.

Перемогу виборювали у віковій категорії «Старші школярі»: Артем Фонарюк (капітан команди), Ілля Піткевич, Кіріл Чернявський, Анастасія Міщенко, Ігор Зимка, Павло Погребніченко; у віковій категорії «Молодші школярі»: Владислава Федишина (капітан команди), Данило Затилюк, Андрій Кучеренко, Наталія Денисюк, Ілля Іванніков та Аліса Герасимова. Анастасія Міщенко отримала срібло в особистому заліку.

У ході інтелектуальних турнірів Житомиряни вибороли право представляти Україну на чемпіонаті Європи, який буде проходити в травні в Білорусії.