Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Звіт депутата Житомирської міської ради Івана Мартинчука

05.04.2018
Звіт депутата Житомирської міської ради Івана  Мартинчука

 

За попередній рік, як депутат Житомирської міської ради по 36 виборчому округу, представляв інтереси територіальної громади,  виконуючи їх доручення в межах чинного законодавства та активно брав участь у здійсненні місцевого самоврядування.

Протягом звітного періоду був присутній на 45-ти із 60-ти проведених засіданнях постійної комісії з питань містобудування, архітектури та землекористування.

Найважливішою складовою у здійсненні депутатської діяльності вважаю роботу з виборцями, людьми всіх категорій незалежно від віку, віросповідань, належності до тої чи іншої партії, або об'єднання, основною метою є обґрунтоване вирішення звернень та скарг громадян, вивчення причин, які зумовлюють проблеми у представників громади міста.

Мною, як депутатом, було підтримано більшість питань сесій міської ради,  серед яких питання економічного і соціального розвитку міста Житомира, розвитку його інфраструктури,  вирішення низки бюджетних питань, питань щодо вдосконалення запровадженої програми розвитку культури міста Житомира, оздоровлення та відпочинку дітей, соціальної програми розвитку галузі фізичної культури і спорту, щодо благоустрою території міста, щодо передачі у власність квартир та земельних ділянок учасникам антитерористичної операції, іншим мало захищеним верствам населення.

Окрім було виділено кошти в сумі 2000 грн., на проведення загальноміського заходу «Великдень єднає всіх»; кошти в сумі 5 000 грн. для благоустрою прибудинкової території за адресою вул.. Слобідська 15 , кошти в сумі 3000 грн. для освітлення прибудинкової території за адресами : вул.. Слобідська,11а, 15, 17 і 18,  кошти в сумі 7000 грн., для придбання матеріалів для благоустрою прибудинкової території за адресою провулок Паперовий, 14 і  16, кошти в сумі  25 000 грн. на поточний ремонт криши ОСБ «Трикотажник», кошти в сумі  3 000 грн. на поточний ремонт за адресою провулок Паперовий 3, також було видано матеріальної допомоги для 22-ти чоловік, в загальну суму 56 500 грн.

За моїм депутатським зверненням за адресою вул Південна був проведений капітальний ремонт 2017 рік. Також проводився ремонт прибудинкової території за адресами: провулок Паперовий, 1 і 3 та вул..Івана Гонти 98\1.

Направив депутатське звернення до переліку дошкільних навчальних закладів м. Житомира, де буде проводитися встановлення дитячих ігрових майданчиків у 2018 році, а саме у ДНЗ №3.

Направив депутатське звернення щодо включення до титулу капітального ремонту асфальтобетонного покриття прибудинкових територій та проїздів житлових будинків на 2018 рік такі об'єкти: провулок Паперовий14, 16; провулок 3-й Магазинний; вул. Магазинна; провулок 1–й Селецький; 2-й Магазинний провулок; провулок 5-й Магазинний; 1- й Південнй провулок; провулок Сухий Яр; Шосейний провулок; 1-й Тетерівський провулок; 2-й Тетерівський провулок.

Також було направлено депутатське звернення щодо озеленення прилеглих прибудинкових територій, дворів, території ДНЗ № 3 та скверу району Паперової фабрики.

 Було направлено депутатське звернення щодо заміни зовнішнього освітлення за адресами: вул. Івана Гонти та вул. Магазинна.

Завдяки моєму зверненню було виділено кошти на виготовлення ПКД на капітальний ремонт скверу району Паперова фабрика.

Було направлено депутатське звернення щодо відновлення тротуарів по вул. Івана Гонти.