Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Звіт депутата Житомирської міської ради Олександра Черняховича

05.04.2018
Звіт депутата Житомирської міської ради Олександра Черняховича

У звітному періоді, як депутат Житомирської міської ради по 22 виборчому округу, представляю інтереси територіальної громади, виборців виборчого округу, виконуючи їх доручення в межах повноважень та беру активну участь у здійсненні місцевого самоврядування.

 

За звітний період було призначено та проведено 14 пленарних засідань, жодного з яких не пропустив. На  всіх призначених сесіях був присутній, ознайомлений з матеріалами та готовий до розгляду питань порядку денного.

Протягом звітного періоду був присутній на 57-ми з 65-ти проведених засідань постійної комісії з питань містобудування, архітектури та землекористування. Очолював робочі групи по Житомирському картонному комбінату та по закладам з нічним режимом роботи (гральні автомати, лотереї).

Важливою складовою у здійсненні депутатської діяльності вважаю роботу з виборцями всіх вікових категорій та різних верств населення, забезпечення своєчасного, обґрунтованого вирішення звернень та скарг громадян, вивчення причин, які породжують скарги, і внесення своїх пропозицій до відповідних органів влади щодо їх усунення.

В результаті отриманих звернень та вжитих заходів вирішено ряд проблемних питань мешканців, в тому числі, за рахунок депутатських коштів передбачених для забезпечення потреб виборчого округу.

Була виділена матеріальної допомоги малозабезпеченим верствам населення та важкохворим людям. Також були виділені кошти на придбання матеріально-технічного оснащення в ЦРД №5 м.Житомира.

Вхожу в робочу групу по виконанню робіт по об'єкту «Капітальний ремонт тротуарів» по вул. Великій Бердичівській, по вул. Театральна та Майдану Перемоги.

Забезпечений розгляд заяв та звернень виборців. Постійно проводилася робота щодо вирішення проблемних у них питань.