Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Сергій Намєснік відкликав заяву про відмову увійти до Координаційної ради з питань бюджету участі

11.04.2018
Сергій Намєснік відкликав заяву про відмову увійти до  Координаційної ради з питань бюджету участі

Сьогодні, 11 квітня, на виконання п.3 розпорядження міського голови від 6 квітня №277 «Про затвердження складу Координаційної ради з питань бюджету участі», відбулося засідання конкурсної комісії щодо обрання членів Координаційної ради з питань бюджету участі.

Нагадаємо, 3 квітня конкурсна комісія щодо обрання членів Координаційної ради з питань бюджету участі шляхом відкритого рейтингового голосування обрала до складу Координаційної ради з питань бюджету участі 10 представників громадськості із 26 кандидатів. 

4 квітня від одного із представників громадськості, обраного до складу  Координаційної ради з питань бюджету участі, Намєсніка Сергія Миколайовича, надійшла заява на ім’я міського голови з проханням не включати його до складу координаційної ради. Тому 6 квітня міський голова Сергій Сухомлин підписав розпорядження, відповідно до якого у Координаційну раду з питань бюджету участі увійшли 9, а не 10 представників громадськості, які згідно із результатами відкритого рейтингового голосування набрали найбільшу кількість голосів.

На початку засідання конкурсної комісії 11 квітня Сергій Намєснік повідомив, що прийняв рішення відкликати свою заяву від 4 квітня і хоче й надалі бути у складі Координаційної ради з питань бюджету участі. Заява Сергія Намєсніка від 11.04.2018 №25/Н-4343 додається. 

Члени комісії прийняли рішення рекомендувати міському голові внести зміни до розпорядження «Про затвердження складу Координаційної ради з питань бюджету участі», включивши до складу Координаційної ради з питань бюджету участі Сергія Намєсніка.

 

 

 

 

 

Документи

Заява С.Намєсніка