Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

У Житомирі обговорили практичне застосування законодавства про працю

16.04.2018
У Житомирі обговорили практичне застосування законодавства про працю

З метою надання роз'яснень щодо практичного застосування законодавства про працю, погашення податкового боргу, надходжень до міського бюджету  13 квітня в приміщенні Житомирського відокремленого підрозділу Установи «Центр розвитку місцевого  самоврядування» під головуванням заступника Житомирського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради  Світлани  Ольшанської проведено семінар з питань додержання законодавства про працю та сплаті місцевих податків на який були запрошені понад 50 представників малого та середнього бізнесу м. Житомира.

Детальніше : Організатором заходу став відділ з питань додержання законодавства про працю Департаменту бюджету та фінансів Житомирської міської ради.

В семінарі взяли участь: представники виконавчих органів Житомирської міської ради; департаменту економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва Житомирської обласної державної адміністрації; управління праці, зайнятості населення та соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи Житомирської ОДА; Житомирського міського центру зайнятості, Житомирського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області, Головного управління Державної фіскальної служби у Житомирській області.

Представники органів влади та місцевого самоврядування ознайомили учасників семінару з нормами діючого законодавства щодо організації оплати праці найманим працівникам, новинами пенсійного законодавства, новаціями та пріоритетами роботи служби зайнятості, вимогами щодо оподаткування доходів фізичних осіб.

Заступник директора – начальник відділу доходів міського бюджету департаменту бюджету та фінансів Житомирської міської ради Тетяна Грищук роз’яснила присутнім вимоги рішення Житомирської міської ради від 10.06.2015 №932 «Про місцеві податки» та порядок сплати податків, що зараховуються до міського бюджету.

Начальником відділу додержання законодавства про працю департаменту бюджету та фінансів Житомирської міської ради Інною Молодковець було проінформовано роботодавців з питань своєчасної та у повному обсязі виплати заробітної плати, додержання мінімальних гарантій в оплаті праці, оформлення трудових відносин.

Директор департаменту економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва  Житомирської обласної державної адміністрації Олексій Шатило презентував Порядок часткового відшкодування з обласного бюджету відсотків ставок за кредитами, залученими суб'єктами малого  і середнього підприємництва для реалізації бізнес-проектів, який затверджений рішенням Житомирської обласної ради від 21.12.2017 № 868.

Детальні умови отримання часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, що надаються банківськими установами на реалізацію  бізнес - проектів у рамках Програми економічного і соціального розвитку Житомирської області на 2018 рік та перелік документів, які подаються суб’єктами підприємництва розміщено тут.

Під час проведення семінару між учасниками відбулося детальне обговорення питань, порушених на семінарі.