Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

У Житомирі відбулося 5-те засідання Наглядового Комітету щодо проекту з енергоефективності у Житомирі

17.04.2018
У Житомирі відбулося 5-те засідання Наглядового Комітету щодо проекту з енергоефективності у Житомирі

Сьогодні, 17 квітня, в прес центрі міської ради відбулося 5-те засідання Наглядового Комітету щодо проекту з енергоефективності у Житомирі, що впроваджується за фінансової підтримки уряду Швейцарської Конфедерації.

На початку зустрічі всіх присутніх привітала секретар Житомирської міської ради Наталія Чиж: «Впровадження енергоефективних проектів у Житомирі є пріоритетним напрямком нашої діяльності. Ми раді вітати Вас у нашому місті, сподіваюсь, що  наша спільна робота буде справді продуктивною. Для нас важливо обговорити робочі питання та напрацювати рішення, що дозволять успішно втілити інноваційні проекти».

Керівник Програм SECO Алан Гайгер наголосив на тому, що незважаючи на структурно складний проект в Житомирі місто поступово рухається до успішної реалізації всіх його компонентів.

«Під час реалізації кожного із проектів виникають певні труднощі. Але, завдяки нашій спільній співпраці і постійній комунікації ми робимо правильні кроки для їх успішної реалізації. Від нашої зустрічі я очікую плідної дискусії та активних обговорень для втілення наших задумів у життя», ‒ сказав Алан Гайгер.

Директор комунального підприємства «Житомиртеплокомуненерго» Житомирської міської ради Дмитро Рогожин розповів про те, що зроблено підприємством у рамках інвестиційного компоненту за останні 6 місяців та які проблеми виникали у ході впровадження проекту: «До SECO та Консультантів проекту було надіслано підписаний зі сторони КП «ЖТКЕ» ЖМР Звіт про оцінку тендерних пропозицій по компоненту «Закупівля твердопаливної (деревинної) установки з комбінованим виробництвом тепла та електроенергії з органічним циклом Ренкіна». Також відбулася зустріч з представниками Швейцарського бюро співробітництва в Україні щодо Оціночного Звіту по тендеру в рамках проекту з Енергоефективності в Житомирі «Закупівля ТЕЦ ВЦР на деревині для КП «Житомиртеплокомуненерго» ЖМР».

Також у ході роботи учасники обговорили: якість роботи місцевих підрядників, графіки будівельно-монтажних робіт за контрактами по заміні теплових мереж, встановлення індивідуальних теплових пунктів в багатоквартирних житлових будинках, статус проведення робіт з утеплення 5-ти дошкільних навчальних закладів, створення інформаційно-консультаційного центру «Зелений офіс» для мешканців міста та впровадження системи управління «Європейська енергетична відзнака».