Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Увага! Оздоровлення у таборі «Супутник» у 2018 році

17.04.2018
Увага! Оздоровлення у таборі «Супутник» у 2018 році

04 квітня, виконавчий комітет міської ради прийняв рішення про організацію оздоровлення та відпочинку дітей міста Житомира у 2018 році.

Житомирська міська рада запрошує дітей пільгових категорій міста Житомира на відпочинок до позаміського закладу оздоровлення та відпочинку «Супутник». У таборі «Супутник» цього року буде п’ять відпочинкових змін. Перша відпочинкова зміна розпочнеться 01 червня 2018 року.

З табірними змінами, положенням, графіком прийому громадян, переліком необхідних документів можна ознайомитись на сайті міської ради, де працює банер «Оздоровлення».

У першу чергу, буде забезпечено відпочинок для дітей пільгових категорій, а саме: дітей сиріт, позбавлених батьківського піклування, дітей з інвалідністю, дітей з родин АТО, дітей з малозабезпечених та багатодітних родин, а також творчо обдарованих і талановитих маленьких житомирян, - розповіла Ірина Ковальчук, начальник управління у справах сімї, молоді та спорту

Направлення дітей у таборі «Супутник» здійснюватимуть:

- служба у справах дітей міської ради - дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування; бездоглядних  дітей;

- управління охорони здоров'я міської ради, поліклініки – дітей  з інвалідністю;

- Центр соціальної допомоги учасникам АТО та їх сім`ям - дітей, батьки яких загинули під час виконання службових обов’язків та в АТО; дітей із сімей учасників АТО;

- управління у справах сім'ї, молоді та спорту міської ради - дітей з багатодітних і малозабезпечених сімей;

- управління освіти міської ради - талановитих та обдарованих дітей.

 З питань оздоровлення дітей звертатися до управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради. Прийом громадян в центрі надання адміністративних послуг (вул. Михайлівська, 4):

«50 путівок цього року вперше будуть продаватися, їх буде реалізовувати КП «Парк». Вартість путівки складає близько 4,5 тис. грн. Зміна буде тривати 16 днів Загалом ми оздоровимо в таборі цього року 1125 дітей», - додала Ірина Ковальчук.

Нагадаємо, 1 березня депутати підтримали виділення коштів для табору «Супутник». У програмі «Про внесення змін до Комплексної програми оздоровлення та відпочинку дітей м. Житомира на 2016-2018 роки» передбачили кошти у сумі 545,0 тис. грн на проведення капітального ремонту покрівлі корпусу №5 «Супутника». Для завершення робіт по утепленню їдальні  табору  буде виділено 60 тис. грн, а  на придбання холодильної камери - 80,0 тис. грн.