Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Школа волонтерів Житомира запрошує до співпраці

18.04.2018
Школа волонтерів Житомира запрошує до співпраці

Одним з важливих етапів розвитку сучасного суспільства є активна позиція громадян і бажання брати участь в житті соціуму. Саме тому волонтерський рух з кожним роком стає все масштабнішим і значущим.

17 квітня відбулась презентація громадського проекту «Школа волонтерів Житомира».

Ідея створення проекту «Школа волонтерів» і координаційного центру належить волонтерам ГО «Я-мама!». За словами представників ініціативної групи Ірини Білоус та Олени Маскулової цей проект «визрівав» і готувався протягом п'яти років.

На запрошення взяти участь в презентації проекту «Школа волонтерів» відгукнулися представники 20 громадських і соціальних організацій, благодійних фондів, спеціалізованих навчальних закладів, спортивних клубів, релігійних об'єднань.

В ході зустрічі були представлені завдання проекту, цілі та шляхи його реалізації. Основними напрямками діяльності Школи стануть навчання організацій та волонтерів, створення банку добровольців, допомога в реалізації волонтерських програм, координаційна діяльність. В процесі обговорення учасники ділилися своїми досвідом і ідеями. Результатом зустрічі стало одностайне схвалення і підтвердження актуальності цього проекту.

Заступник начальника управління у справах сім'ї, молоді та спорту Житомирської міської ради Сікайло Людмила Михайлівна підтримала ініціативу створення «Школи волонтерів» і розповіла про можливі шляхи взаємодії міської влади та громадських організацій Житомира.

Для інформування учасників зустрічі про розвиток проекту і для подальшої комунікації буде створена група на сторінці Facebook, приєднатися до якої зможуть всі бажаючі стати учасниками проекту «Школа Волонтерів Житомира».