Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Маленькі спортсмени з Донеччини перед виїздом додому зустрілися з Сергієм Сухомлином і розповіли про свої враження від Житомира

20.04.2018
Маленькі спортсмени з Донеччини перед виїздом додому зустрілися з Сергієм Сухомлином і розповіли про свої враження від Житомира

Впродовж п’яти днів маленькі спортсмени з райцентру Мар’їнка, що на Донеччині, гуляли Житомиром, відвідували музеї та ходили на екскурсії. А зранку, 20 квітня, перед від’їздом додому вихованці Мар’їнської  дитячо-юнацької спортивної школи зустрілися з міським головою Житомира Сергієм Сухомлином.

Діти приїхали у супроводі тренера Олександра, який з 2014 по 2016 рік проживав у Житомирі як внутрішньо-переміщена особа. Після повернення до рідного міста чоловік продовжив тренувати юних боксерів.

«У нього залишилися дуже теплі спогади про наше місто і він захотів показати Житомир своїм вихованцям. Він зв’язався з нашим міським головою, який підтримав цю ініціативу. 16 квітня 10 діток з Мар’їнки приїхали до нас у гості. Вони всі є маленькими спортсменами, усі займаються в одній секції боксу. Їх тренує Олександр Миколайович. Дітки усі маленькі – від 9 до 12 років. Проживали вони у готелі «Житомир», – розповіла директор Житомирського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ольга Юрченко.

«Знайомство з містом для діток розпочалося з відвідин Житомирського музею космонавтики. У них була пішохідна екскурсія по нашому парку до підвісного мосту, гуляли по історичній частині міста, ходили на Замкову гору. Крім того, вони були на тренуванні у спортивній школі та відвідали наш Свято-Михайлівський собор. Ми підготували для них велику кількість розважальних заходів – були екскурсії на маслозавод, у кондитерську, в центр іпотерапії, аквапарк та роллердром. Коштів з місцевого бюджету ми практично не виділяли, тому що все було на домовленостях із приватними підприємцями, все на волонтерських засадах»,  – сказала Ольга Юрченко.

«Дітям довелося жити у складний час. Мар‘їнка сильно постраждала від обстрілів, у їхню МДЮСШ двічі влучали снаряди. Під час зустрічі вони розповіли, що їх найбільше вразило у Житомирі – дуже сподобався наш музей космонавтики і те, що вночі у місті вмикають ліхтарі. Ми хотіли показати, що є інше життя. Відгукнувся житомирський бізнес, ми практично не витрачали з міського бюджету гроші на харчування, проживання. Все це нам забезпечили спонсори», – додав міський голова Житомира Сергій Сухомлин.  

Управління у справах сім’ї, молоді та спорту, управління освіти, управління культури та центр соціальних служб Житомирської міської ради висловлюють щиру подяку приватним підприємцям міста, закладам громадського харчування та установам, які долучилися до цього процесу і організували цікаву програму для дітей із зони АТО:готелю «Житомир», ЗОШ №28, ЗОШ №33, ЗОШ №30, ЗОШ №8, Житомирській гуманітарній гімназії №23, вареничній «Балувана Галя», піцерії «Маріо», Житомирському музею космонавтики, спортивному клубу «Досконалість», кафе «Час поїсти», ГО «Берегиня Полісся», маслозаводу «Рудь», кінотеатру ім. І.Франка, «Острову Пригод» в ТРЦ «Глобал UA», ресторану «Це Щось», кав‘ярні «Львівська майстерня шоколаду», ГО «Спілка небайдужих жінок», кафе «Агнєшка», ТМ «Дідове джерело».