Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

У Житомирі відбувся семінар «Нове законодавство у сфері управління багатоквартирними будинками і надання комунальних послуг»

26.04.2018
У Житомирі відбувся семінар «Нове законодавство у сфері управління багатоквартирними будинками і надання комунальних послуг»

26 квітня в прес-центрі Житомирської  міської ради  відбувся семінар на тему «Нове законодавство у сфері управління багатоквартирними будинками і надання комунальних послуг».

Захід організовано за ініціативи управління муніципального розвитку та голови асоціації ОСББ «Жито-Мир» Ігоря Скоропада.

У семінарі взяли участь представники житлово-комунальної сфери міста Житомира, а саме:  КП ВЖРЕП, ЖБК, ОСББ, управляючі компанії та управителі багатоквартирних будинків.

З вітальним словом виступив начальник управління муніципального розвитку Артем Ражев, який ознайомив присутніх з метою та завданням даного заходу.

Навчання проводив член Колегії при Мінрегіоні з питань реформування житлово-комунального господарства Дмитро Левицький.

Під час семінару було розглянуто ключові положення нових законів України «Про житлово-комунальні послуги» і «Про особливості здійснення права власності в багатоквартирному будинку». Зокрема, про повноваження і діяльність ОСББ та управляючих компаній, формування тарифів на житлово-комунальні послуги, впливу закону на якість надання  таких послуг.

Також обговорювалися питання вибору форми управління багатоквартирним будинком та функцій управителя. Наприкінці семінару учасники обговорили  актуальні проблеми галузі.