Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Шановні власники тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально–культурного та іншого призначення для провадження підприємницької діяльності!

27.04.2018

Повідомляємо, що кошти від сплати пайової участі в утриманні обʼєктів благоустрою на території міста Житомира зараховується до цільового фонду спеціального фонду міського бюджету м. Житомира на підставі Договору про пайову участь та спрямовуються на виконання прийнятих міською радою програм.

         Комунальному підприємству «Інспекція з благоустрою м. Житомира Житомирської міської ради надано повноваження щодо укладання, підписання, реєстрації договорів про пайову участь в утриманні обʼєктів благоустрою на території міста Житомира.

         Тому, власникам тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально – культурного та іншого призначення, що не уклали договір пайової участі в утриманні обʼєктів благоустрою на території міста Житомира потрібно звернутися до КП  «Інспекція з благоустрою                     м. Житомира» за адресою: м. Житомир, вул. Гагаріна, 18, тел. (0412) 43-84-67 для укладання договору.

Прострочення сплати пайової участі тягне за собою запровадження заходів по анулюванню паспорта прив’язки та демонтажу  тимчасової споруди, також за прострочку внесення пайової участі власник тимчасової споруди сплачує пеню в розмірі подвійної облікової ставки Національного банку України.

Крім того, повідомляємо реквізити для зарахування коштів пайової участі власників тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально – культурного та іншого призначення для провадження підприємницької діяльності в утриманні обʼєктів благоустрою на території міста Житомира:

 

  • розрахунковий рахунок 31517931700002 в УДКСУ у м. Житомирі Житомирської області;
  • код ЄДРПОУ 38035726;
  • банк одержувача – ГУДКСУ у Житомирській області;
  • МФО 811039;
  • ККДБ 50110000 «Цільові фонди, утворені Верховною Радою Автономної республіки Крим, органами місцевого самоврядування та місцевими органами виконавчої влади».