Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

У Житомирі відбувся семінар в рамках проекту «Енергоефективність у громадах ІІ»

02.05.2018
У Житомирі відбувся семінар в рамках проекту «Енергоефективність у громадах ІІ»
26-27 квітня у Житомирі відбувся семінар в рамках проекту «Енергоефективність у громадах ІІ». Участь у заході взяли представники Переяслава-Хмельницького, Українки, Василькова, Обухова та  Славутича. Містом-ментором відібрано місто Житомир.
Фахівці міської ради поділилися із гостями Житомира набутими знаннями та досвідом вже реалізованого у 2014-2017 роках проекту «Енергоефективність у громадах».
 
Під час семінару обговорювали питання муніципального енергетичного менеджменту.  Слід зазначити, що енергетичний менеджмент – це комплекс заходів з моніторингу, аналізу та оптимізації постачання й використання енергії. А енергетичний моніторинг - один із основних інструментів енергоменеджменту, призначений для контролю за споживанням енергетичних ресурсів.
 
Завдяки розробленню та впровадженню енергетичної політики досягається економія енергетичних ресурсів та відбувається відповідне скорочення витрат на енергію, при цьому забезпечується достатній рівень постачання енергії та надання високоякісних енергетичних послуг (освітлення, опалення тощо).
Серед основних переваг впровадження системи енергоменеджменту в містах є заощадження бюджетних коштів, підвищення ефективності використання енергоресурсів і підтримка місцевої економіки.
 
За технічної підтримки проекту «Енергоефективність у громадах» в місті Житомир у 2016 році відбулася термореновація ДНЗ №63 «Вербиченька». Ознайомитися з результатами проекту можна за посиланням:http://misto-em.org.ua/proekty/.
 
Довідково: проект реалізовується в Україні компанією «Німецьке товариство міжнародного співробітництва» за дорученням Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) за сприяння Житомирської міської ради.