Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Запрошуємо взяти участь у міжнародній програмі «Діти Створюють Країну»

03.05.2018
Запрошуємо взяти участь у міжнародній програмі «Діти Створюють Країну»
Громадська організація «Українські Креативні Реформатори»   впроваджує міжнародну програму «Діти Створюють Країну». До програми вже долучилося 450 дітей з 23 областей України, юних українців з Йорданії та Німеччини.
 
На сьогоднішній день в рамках програми відбувається 30 конкурсів соціально-екологічного спрямування та заплановано Всеукраїнський тур зі збереження Планети в 63 містах, це тренінгові навчання з поширення цінностей відповідального громадянина, турботи про навколишнє середовище, сталого розвитку, раціонального використання ресурсів. 
Метою програми є виявлення, об’єднання, навчання та підтримка активних дітей в Україні та юних українців у світі.
 
Ключове завдання програми - трансформувати свідомість дітей, від мислення "споживачів" до моделі "творців", які беруть відповідальність за своє майбутнє і майбутнє своєї країни.
 
Участь в програмі - чудова нагода знайти нових друзів в різних куточках України та світу, товаришувати з однодумцями, брати участь у заходах, навчаннях програми, дізнатися як організувати власну соціальну ініціативу, зберегти Планету та реалізувати свою місію на Землі.  Вік учасників: до 18 років.
Прийом заявок та робіт: до 1 липня 2018 року.
Анкета учасника програми – єдина анкета для участі в конкурсах, тренінгах: goo.gl/CAghaK
 Що потрібно?
1.  Обрати конкурс / або декілька (один учасник може брати участь в кожному з конкурсів).
2.  Заповнити анкету учасника програми за посиланням: goo.gl/CAghaK, (якщо ви розумієте, що анкета завелика, часу мало, відкладіть написання. Зробіть це тоді, коли буде час без поспіху, спокійно в гармонії з собою написати нам).
3.   З позитивом творити і надсилати на: електронну адресу: Ukr.ngo.info@gmail.com (якщо це відео/вірш/фото, історії, пісня/музика)
поштову адресу: Київ-1, 01001, а/с 441,  Громадській Організації Українські Креативні Реформатори (створені настільні ігри, з фішками, кубиками, картинками, полем, карточками – вигаданими деталями, вкладки, малюнки)
Основні критерії вибору переможців (враховуючи інформацію в анкетах та працях дітей):
1. Креативність, надзвичайність.
2. Щирість.
3. Оригінальність, унікальність.
 
Детальніше про програму:
Лілія Ткаченко, організатор програми «Діти Створюють Країну» Номер телефону: +38095-27-29-579
Електронна адреса: ukr.ngo.info@gmail.com
Соціальна сторінка організатора програми: https://www.facebook.com/tkachenkoli
Соціальні мережі: https://wvvw.facebook.com/children.creaie.countrv/