Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Оголошення запрошуються компанії на поставку та монтаж твердопаливної (деревинна) установки з комбінованого виробництва тепла та електроенергії: ТЕЦ з органічним циклом Ренкіна для КП «Житомиртеплокомуненерго» ЖМР

17.05.2017

Виконавчий комітет Житомирської міської ради та комунальне підприємство «Житомиртеплокомуненерго» Житомирської міської ради запрошують всіх зацікавлених сторін взяти участь в тендерній процедурі на поставку твердопаливної (деревинна) установки з комбінованого виробництва тепла та електроенергії: ТЕЦ з органічним циклом Ренкіна і все необхідне обладнання та апаратура, включаючи дизайн, інженерію, обладнання, закупівлю, транспортування, зборку, монтаж, гарантію якості, отримання ліцензій/дозволів та згод, введення в експлуатацію, випробування, навчання співробітників, документація та інші послуги.

Закупівля обладнання, робіт та послуг здійснюється в рамках впровадження проекту «Енергоефективність в м. Житомир».

З більш детальними умовами всі зацікавлені сторони можуть ознайомитися за посиланням, веб-сторінці комунального підприємства «Житомиртеплокомуненерго» Житомирської міської ради: http://tke.org.ua/index.php/2014-07-16-11-57-10/seco,  а також (в оригіналі): на сайті державних закупівель Швейцарської Конфедерації: www.simap.ch. Тендерні процедури будуть відбуватися за правилами закупівель, що діють в Швейцарській Конфедерації. Тендер є відкритим для участі всіх компаній: як українських, так і іноземних. Зацікавлені учасники можуть запросити детальну тендерну документацію в письмовій формі (дозволяється також електронним листом) не пізніше ніж до 07 липня 2017 року за наступною адресою:

Комунальне підприємство «Житомиртеплокомуненерго» Житомирської міської ради

Адреса: 10014, вул. Київська, 48, м. Житомир, Україна

Телефон: +38 (0412) 471-933

E-mail: effekt-plus@ukr.net, vladyslav.zheleznyi@gmail.com

Учасники мають подати свої заявки до 18 липня 2017 року.

Довідка: Проект «Енергоефективність в м. Житомир», спів-фінансується урядом Швейцарської Конфедерації в рамках Меморандуму про Взаєморозуміння між Швейцарським Урядом (Департамент з Економічного Співробітництва SECO), Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Житомирською міською радою та комунальним підприємством «Житомиртеплокомуненерго» Житомирської міської ради від 07 травня 2015 року.

Документи

ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ В ТЕНДЕРНІЙ ПРОЦЕДУРІ