Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Про запровадження забезпечення хворих на цукровий діабет препаратами інсуліну через аптечну мережу в 2017 році

17.05.2017
Про запровадження забезпечення хворих на цукровий діабет препаратами інсуліну через аптечну мережу в 2017 році

У місті Житомирі стартує пілотний проект щодо запровадження реімбурсації (відшкодування аптекам з боку держави вартості відпущених пацієнтам лікарських засобів) препаратів інсуліну для хворих на цукровий діабет.

Міськими закладами охорони здоров’я (Центральна міська лікарня №1, Центральна міська лікарня №2 та Центральна дитяча міська лікарня) наразі укладені угоди про відшкодування вартості препаратів інсуліну хворим на цукровий діабет з аптечними закладами міста Житомира, що виявили бажання взяти участь у Пілотному проекті.

Для отримання препарату інсуліну пацієнту необхідно звернутись до лікаря-ендокринолога в поліклініку за місцем проживання, оформити електронний рецепт та звернутись з ним до аптеки, яка бере участь в проекті.

Лікар-ендокринолог, який має доступ до державного реєстру хворих на цукровий діабет, оформлює рецепт на препарат інсуліну відповідно до вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 23.03.3016 №239 «Деякі питання відшкодування вартості препаратів інсуліну» з повним або частковим відшкодуванням.

Оскільки розподіл видатків за цим проектом здійснюється за адміністративно-територіальним принципом, то отримати препарат інсуліну можливо лише в тому населеному пункті, де на нього оформлений рецепт.

Перелік аптек, з якими укладені угоди на відшкодування вартості препаратів інсуліну є на сайті міської ради, він буде оновлюватись та доповнюватись по мірі необхідності.

Документи

Інформація про аптечні заклади що уклали угоди про відшкодування вартості препаратів інсуліну хворим на цукровий діабет