Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

У Житомирі обговорили дотримання законодавства з питань оплати праці

10.05.2018
У Житомирі обговорили дотримання законодавства з питань оплати праці

З метою надання роз'яснень щодо застосування законодавства про працю, погашення податкового боргу, збільшенням надходжень до міського бюджету в Житомирському територіальному відділенні Всеукраїнської громадської організації «Асоціація платників податків України» 3 травня   начальник відділу з питань додержання законодавства про працю департаменту бюджету та фінансів Житомирської міської ради Інна Молодковець взяла участь у засіданні клубу бухгалтерів за участю роботодавців малого та середнього бізнесу м.Житомира на тему «Дотримання законодавства з питань оплати праці».

Під час заходу начальник відділу наголосила на необхідності дотримання  трудового законодавства, зокрема, в частині своєчасної та у повному обсязі оплати праці, додержання мінімальних гарантій в оплаті праці, вчасного оформлення трудових відносин. Одночасно звернула увагу на необхідності дотримання мінімального розміру заробітної плати та інших норм і гарантій в оплаті праці.

Особливу увагу приділено питанням легального працевлаштування працівників та проінформовано про особливості укладання трудових договорів.

        

Департамент бюджету та фінансів міської ради