Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Коментар Сергія Кондратюка щодо вивезення сміття ПП «ВЖРЕП №4»

11.05.2018
Коментар Сергія Кондратюка щодо вивезення сміття ПП «ВЖРЕП №4»
У мережі Інтернет з’явилася інформація щодо проблем із вивезенням сміття у місті Житомирі, зокрема приватним підприємством «ВЖРЕП №4».
 
«Дійсно у наприкінці  минулого - початку цього тижня були проблеми із вивозом сміття ПП «ВЖРЕП №4»», - коментує ситуацію заступник міського голови Сергій Кондратюк.-  Вже в понеділок проблема була частково вирішена. З метою недопущення засмічення міста до роботи на території даного підприємства  було залучено КП «Автотранспортне підприємство 0628» міської ради».
 
Заступник міського голови пояснює, що проблема виникла, у зв’язку із тим, що два автомобілі ПП «ВЖРЕП №4» зламалися: «Така ситуація склалася через те, що два автомобілі, якими здійснювався вивіз сміття перевізником,  зламалися. Несправності були достатньо серйозними. Оскільки техніка  іноземного виробництва, запчастини для ремонту шукали довго і в Києві, і за кордоном».
 
У п’ятницю, 4 травня, ПП «ВЖРЕП 4» було вручено вимогу щодо виконання обов’язків.  Другу вимогу  перевізнику було вручено у понеділок.  Після чого, за словами Сергія Кондратюка, території ПП «ВЖРЕП 4»  було приведено до ладу.
 
«За добу понеділка  та до обіда 8 травня території, які обслуговує «ВЖРЕП №4», було приведено до ладу. Це підтверджує комісія , яка виїхала і перевірила стан сміттєзбірних майданчиків.  Крім того, сьогодні, 11 травня, комісія управління житлового господарства також здійснила виїзд та перевірила стан майданчиків, які наразі перебувають в належному стані. Управління житлового господарства і надалі продовжуватиме контролювати ситуацію», - каже заступник міського голови з житлово-комунальних питань.