Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Житомирська міська рада оголошує результати конкурсу на визначення суб’єктів оціночної діяльності на проведення робіт з експертної грошової оцінки земельних ділянок

11.05.2018

Житомирська міська рада оголошує результати конкурсу на визначення суб’єктів оціночної діяльності на проведення робіт з експертної грошової оцінки земельних ділянок, який відбувся 07.05.2018 року:

1. Назва об’єкта: земельна ділянка несільськогосподарського призначення, площею 0,4933 га, для розміщення та експлуатації об'єктів дорожнього сервісу.

Адреса об’єкта: м. Житомир, проспект Незалежності, 11-е.

Переможець конкурсу: ПФ “ЮрЕкс”

2. Назва об’єкта: земельна ділянка несільськогосподарського призначення, площею 0,2977 га, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.

Адреса об’єкта: м. Житомир, вул. Сергія Параджанова, 60.

Переможець конкурсу: ПФ “ЮрЕкс”

3. Назва об’єкта: земельна ділянка несільськогосподарського призначення, площею 0,0286 га, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

Адреса об’єкта: м. Житомир, вул. Покровська, 47.

Переможець конкурсу: ФОП Лапкіна Т.В.

4. Назва об’єкта: земельна ділянка несільськогосподарського призначення, площею  0,0335 га, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

Адреса об’єкта: м. Житомир, вул. Святослава Ріхтера, 41.

Переможець конкурсу: ФОП Лапкіна Т.В.

5. Назва об’єкта: земельна ділянка несільськогосподарського призначення, площею   3,2140 га, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

Адреса об’єкта: м. Житомир, вул. Вітрука,9.

Переможець конкурсу: ТОВ “Перша Земельна Агенція”

6. Назва об’єкта: земельна ділянка несільськогосподарського призначення, площею    0,0203 га, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

Адреса об’єкта: м. Житомир, вул. Новопівнична, 39.

Переможець конкурсу: ТОВ “Перша Земельна Агенція”