Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

З любов’ю до Житомира

14.05.2018
З любов’ю до Житомира

     Праці житомирських краєзнавців, які  становлять безцінний скарб для краян, не повинні  залишатися у тиші читацьких залів.  Вони мають отримати крила і знайти шлях безпосередньо до кожного і до наймолодшого з  житомирян. Так вважають у Централізованій бібліотечній системі Житомира, яка сьогодні, активно шукаючи нові форми роботи зі своїми читачами, впевнено іде шляхом впровадження європейських стандартів організації бібліотечної справи.

 Стратегію розвитку міської бібліотечної мережі  схвалила Житомирська міська рада,  виділивши грант на здійснення проекту - пізнавальний екскурс «З любов’ю до Житомира», який передбачає інтерактивні форми засвоєння дітьми знань з краєзнавства.

Сьогодні, 14 травня, відбулося перший захід в рамках проекту. Школярі Екологічного ліцею № 24 стали учасниками автобусної  екскурсії  визначними місцями Житомира, яку натхненно провів заслужений журналіст України, краєзнавець Георгій Павлович Мокрицький. Історію рідного міста діти слухали безпосередньо біля історичних об’єктів обласного центру. Другу частину екскурсу школярі провели у Центральній міській бібліотеці ім.В.Земляка, де вони переглянули анімаційний фільм про історію рідного краю та його видатних людей. 

    Проект «З любов’ю до Житомира» передбачає проведення тридцяти таких просвітницьких заходів для школярів міста, а також заключного підсумкового квесту по визначних місцях обласного центру серед команд школярів, які брали участь у проекті.