Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

У Житомирі розпочався форум «Житомирщина – територія можливостей»

16.05.2018
У Житомирі розпочався форум «Житомирщина – територія можливостей»

16 травня у Житомирі відбулося відкриття І Регіонального форуму «Житомирщина – територія можливостей» за участі керівництва міста та області, представників делегацій Китаю, Грузії, Молдови, Словенії, Польщі, Казахстану, а також – депутатів, підприємців та меценатів.

Відкриття форуму розпочалося з виступів вихованців Житомирського академічного ансамблю «Сонечко» і студентів Житомирського коледжу культури та мистецтв ім. І. Огієнка.

Після офіційної частини всі присутні оглянули виставкові експозиції підприємств Житомирщини.

І Регіональний форум «Житомирщина – територія можливостей» – місце зустрічі усіх, хто зацікавлений у розвитку та раціональному використанні інвестиційного, виробничого, технологічного, природного, туристично-рекреаційного, культурного, безпекового потенціалу Житомирщини.

З 10:00 – до 17:00 год. житомиряни та гості міста мають можливість відвідати тематичні виставки:

Житомирського обласного краєзнавчого музею та музею космовнавтики ім. С. П. Корольова на 1-му поверсі Житомирської ОДА (майдан Корольова, 1),

«Виробничий сектор Житомирщини» (Місце проведення: Новий бульвар),

«Енергетичний сектор Житомирщини» Місце проведення: площа біля Кінотеатру «Жовтень»,

 «Природний та туристично-рекреаційний потенціал Житомирщини, народні ремесла та художні промисли» (Місце проведення: майдан С.П. Корольова),

«Освіта Житомирщини» (Місце проведення: вул. Михайлівська),

«Сектор безпеки Житомирщини» (Місце проведення: Старий бульвар),

«Досягнення об’єднаних територіальних громад Житомирщини» (Місце проведення: вул. Михайлівська).

Довідково. Організатори заходу - Житомирська обласна державна адміністрація, Житомирська міська рада, підприємства, організації, установи області та навчальні заклади (університети, коледжі, професійні техучилища).