Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Житомирський міський голова привітав компанію Eurogold із 15-річчям

18.05.2018
Житомирський міський голова привітав компанію Eurogold із 15-річчям

18 травня житомирський міський голова  Сергій Сухомлин відвідав підприємство Eurogold та привітав колектив із 15-річчям.

Eurogold Industries LTD є провідним європейським виробником фірмових продуктів для міжнародного ринку товарів побутового вжитку та спеціалізується на виробництві прасувальних дошок, сушарок, драбин, чохлів для прасувальних дошок та дошок для серфінгу.

Тут працює 1213 людей. Торік підприємство сплатило до міського бюджету близько 30 млн грн податків.

Очільник міста подякував засновникам підприємства Тобіасу та Нільсу Гролічам за роботу та нагородив їх почесними відзнаками «За заслуги перед містом ІІІ ступеня».

«Eurogold – один із найбільших платників податків у місті. Компанія демонструє достатньо серйозні темпи розвитку, розширює виробництво і подає приклад іншим інвесторам, які готові приходити у Житомир. Торік ми допомагали цьому підприємству оформлювати документи на викуп додаткових приміщень. Це нові інвестиції в Житомир, збільшення кількості робочих місць. Крім того, Eurogold є яскравим прикладом соціально-відповідального бізнесу. Вони приділяють багато уваги допомозі місту, долучаються до організації загальноміських заходів та соціальних проектів. В свою чергу ми готові всіляко підтримувати цю компанію. Велика подяка їм за роботу і ще раз зі святом», – повідомив Сергій Сухомлин.

За словами генерального директора компанії Тобіаса Гроліча, 15 років тому Eurogold починав з виробництва драбин.

«Робили одну за півгодини, виходило 10 штук на день. Думали, якщо так повільно працюватимемо і надалі, то ніколи не станемо успішною компанією. Перше наше замовлення було на поставку 27 тисяч драбин. Коли ми його отримали, у нас була порожні склади. Ми ризикнули. Потім узялися виготовляти прасувальні дошки і сушили. Нині наші об’єми – 15 тисяч продуктів на день і близько 1300 тонн металу щомісяця», – розповідає Тобіас Гроліч.

Нагадаємо, у лютому 2018 компанія Eurogold допомогла з  облаштуванням соціального житла для дітей-сиріт, а у жовтні 2017 року міські лікарні Житомира отримали від підприємства 30 функціональних спеціалізованих медичних ліжок.