Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

52 випускники отримали сертифікати Школи місцевого самоврядування – 2018

23.05.2018
52 випускники отримали сертифікати Школи місцевого самоврядування – 2018

Сьогодні, 23 травня, у сесійній залі міської ради відбулося урочисте закриття  47-ї сесії Муніципальної освітньої програми для молоді «Школи місцевого самоврядування». Засновниками Житомирської освітньої муніципальної молодіжної програми «Школа місцевого самоврядування» є Житомирське міське молодіжне громадське об’єднання «ХХІ Платформа» та управління у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради.

Секретар міської ради Наталія Чиж привітала випускників із завершенням навчання, побажала використати у подальшому житті набуті знання, бути активними та дієвими в громадському житті.

По завершенню вручення сертифікатів 52 випускникам школи Наталія Чиж порадила випускникам: «Завжди залишайтеся собою і ніколи не зраджуйте собі».

Нагадаємо:  «Школа місцевого самоврядування» - це ексклюзивна програма, яка діє в Житомирі з 2001 року і зарекомендувала себе як одна із самих стабільних та актуальних молодіжних програм. Житомирська освітня муніципальна молодіжна програма «Школа місцевого самоврядування» (далі Школа) – це постійно діючий освітній курс, спрямований на підвищення рівня обізнаності молоді міста в питаннях місцевого самоврядування та функціонування підрозділів міської ради. Мета програми – активізація молодіжної муніципальної ініціативи з наступним залученням молоді міста до практичної політики самоврядування.

У попередні роки сертифікати «Школи місцевого самоврядування» отримали 2557 слухачів.