Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Житомирян запрошують на «Родинний арт-пікнік»

23.05.2018
Житомирян запрошують на «Родинний арт-пікнік»

 27 травня у міському парку ім. Ю. Гагаріна (з 13.00 до 17.00 год.)  відбудеться «Родинний арт-пікнік» у рамках соціального проекту «Житомир – місто здоров’я та краси, місто втілення можливостей».

Проект проходить за підтримки управління культури Житомирської міської ради.

Мета заходу – фізична та психологічна реабілітація та адаптація сімей учасників АТО, сімей, які знаходяться в кризовому стані, громадян міста Житомира; організація змістовного дозвілля через формування в суспільстві цінності здоров’я і його складових – фізичної, моральної, емоційної, духовної; зняття соціальної напруги в громаді в зв’язку з подіями в зоні АТО та розкриття потенціалу людей; створення когорти здорових, красивих, успішних особистостей – справжніх патріотів свого міста та своєї країни тощо.

На заході будуть створені локації по напрямках: - мистецтво та культура; - діти та родина;

- література та бук-кросинг; - музика, театр; - інтерактивний екскурсійний квест;

- спорт та фізична активність; - зустрічі з цікавими людьми – міні-лекторій; - родинне частування;

- презентація навчальних закладів, які підтримують цінності здоров’я, сім’ї, патріотичного виховання молоді, підлітків.

Учасників очікують 5 екскурсійних станцій з цікавими захоплюючими тестами. Ви зможете насолодитися незвичайним театром українською та англійською мовами, де зможете і самі стати акторами – цю локацію готує обласна бібліотека для дітей та дитячий центр «Ginger».

Багато локацій з майстер-класами для дітей та дорослих створять дитячі студії розвитку, які працюють у нашому місті. Гості заходу зможуть познайомитися з цікавими експертами в сфері здорового способу життя в міні-лекторії, створеному в парку. Буде можливість навчитися сучасним танцям на майстер-класах від хореографів. На алеях парку розкинеться соціальний ярмарок громадських організацій, які підтримують ідею здорового способу життя і познайомлять житомирян з новими проектами.

«На заході ми хочемо відновити в Житомирі бук-кросинг – обмін книжками, адже шафа на Старому бульварі чекає на нових відвідувачів. І всі книжки, які принесуть небайдужі житомиряни, знайдуть нових власників. Також оновимо бібліотечку для військових. І ще ми запустили флешмоб – малюнок або сувенір для подарунка воїну. Вже в навчальних закладах діти створюють картини на тему «Мир, Україна, родина!»», - розповідають організатори  - ГО «Територія здоров’я, краси та успіху»

Родзинкою арт-пікніка стане об'єднуючий куліш і ще багато цікавинок.