Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

У Житомирі вшосте відбувся фестиваль «Мати. Родина. Україна»

01.06.2018
У Житомирі вшосте відбувся фестиваль «Мати. Родина. Україна»

1 червня в рамках святкування Дня захисту дітей у літньому театрі «Ракушка» відбувся святковий концерт вихованців дитячих садків міста та урочисте нагородження переможців.

«Фестиваль «Мати. Родина. Україна» проходить у Житомирі вшосте, а починалося все з ініціативи активних людей. Пам’ятаю, я був тоді ще депутатом, Тетяна Іваницька приходила і запрошувала до нього дллучитися. З цієї ї ідеї народився фестиваль,  у якому беруть участь майже всі дитячі садочки міста. Сьогодні тут багато дітей, багато людей і ми святкуємо не просто День захисту дітей – сьогодні ми святкуємо День майбутнього. Бо діти і є наше майбутнє!», – сказав під час свого виступу міський голова Житомира Сергій Сухомлин.

«Радісні дитячі очі – це те, що сповнює наші серця надією та переконує: все у нас буде добре», - наголосила Наталія Чиж секретар Житомирської міської ради.

Головна мета фестивалю - поширення досвіду роботи педагогічних колективів з національно-патріотичного виховання, утвердження цінностей сім’ї, родинних стосунків.

Конкурс спрямований на формування різносторонньої дитячої особистості через художньо – естетичний розвиток, максимальне забезпечення виховання у малят любові й поваги до батьків, родини, закладання основ моральної та етичної орієнтації в національних і загальнолюдських цінностях, формування творчої особистості в контексті рідної культури, мови та обрядовості.

Цьогоріч у фестивалі взяли участь колективи 30 дошкільних навчальних закладів міста.

Нагадаємо, що в минулому році відбувся ювілейний фестиваль «Мати. Родина. Україна»