Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Родина Ковальчуків отримала пільговий молодіжний кредит на житло

06.06.2018
Родина Ковальчуків отримала  пільговий молодіжний кредит на житло

Сьогодні, 6 червня, під час засідання виконавчого комітету міської ради міський голова Сергій Сухомлин вручив молодій родині договір на пільговий молодіжний кредит на 2-х кімнатну квартиру в новобудові житлового комплексу «Домашній» за адресою м. Житомир, вул. Рихліка, 11. Власником нової квартири став Ковальчук Олександр Олександрович разом з дружиною та сином. Молода родина потребувала  поліпшення  житлових  умов  та відповідно до вимог чинного законодавства отримала пільговий довготерміновий кредит згідно черги (рейтингу кандидатів) в Житомирському регіональному управлінні Держмолодьжитла. Розмір наданого кредиту становить 596, 396 тис. грн. Це вже другий кредит за рахунок коштів бюджету м. Житомира. Перший був наданий у березні місяці 2018 року.

«Молодіжне кредитування – це цілком реальний шанс молодим людям тримати власне житло. Реальністю це стало завдяки тому, що у такому виді кредитування впроваджено прозорий механізм отримання кредиту та задіяні різні бюджети – і держаний, і місцевий. Молодіжний кредит – це абсолютна реальність», - вважає начальник управління сім’ї, молоді та спорту міської ради Ірина Ковальчук.   

Нагадаємо, 18 грудня 2017 року на сесії Житомирської міської ради була затверджена  «Міська програма забезпечення молодих сімей та одиноких молодих громадян житлом в  м. Житомирі на 2018 – 2022 роки».

Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації програми – 46640, 00 тис. грн. У тому числі, кошти міського бюджету – 22 000, 00 тис. грн, державного бюджету – 22 000, 00 тис. грн, кошти позабюджетних джерел – 2 640 тис. грн. Очікувані результати програми – забезпечення житлом близько 40 молодих сімей та одиноких молодих громадян, будівництво більше 2,0 тис. кв. м житла, поліпшення демографічної ситуації в місті.

Всього, згідно рішення міської ради від 18.12.2017 № 881 «Про міський бюджет на 2018 рік» на молодіжне кредитування заплановано 1,7 млн. грн.  Згідно  Міської програми забезпечення молодих сімей та одиноких молодих громадян житлом в  м. Житомирі на 2018 – 2022 роки» на 2018 рік з міського бюджету передбачається  4,0 млн. грн.

У березні 2018 року був наданий перший у цьому році пільговий молодіжний кредит на 2-х кімнатну квартиру  в новобудові житлового комплексу «Домашній».

А вже 4 квітня на засіданні виконавчого комітету міський голова Сергій Сухомлин вручив договір на квартиру дружині учасника  АТО. Власником  нової  квартири стала молода сім’я, учасник  АТО,  Киянець Володимир Анатолійович,  який потребував поліпшення  житлових  умов  та скористався пропозицією на  отримання пільгового  довготермінового кредиту згідно рейтингу кандидатів в Житомирському регіональному управлінні Держмолодьжитла.