Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Працівники Житомирської міської ради вчаться надавати першу швидку допомогу при професійному вигоранні

23.06.2018
Працівники Житомирської міської ради вчаться надавати першу швидку допомогу при професійному вигоранні

Ефективність роботи держслужбовця значною мірою залежить від здатності протистояти стресам та професійному вигоранню. Авральні навантаження, дедлайни, багатозадачність, відсутність порозуміння з керівництвом – все це породжує негативне ставлення до своєї роботи і призводить до фізичного і емоційного виснаження, а зрештою – до професійного вигорання.

Саме з метою попередження та подолання професійного вигорання 18 працівників Житомирської міської ради беруть участь в інтенсивному 2-денному тренінгу «Професійне вигорання», який проходить в Інформаційному центрі інтегрованого розвитку міста Житомир 21-22 червня 2018 року.

Учасники тренінгу навчаються розпізнавати симптоми емоційного виснаження, діагностувати синдром професійного вигорання за допомогою прогресивних методик, а також відпрацьовують техніки нормалізації емоційного стану. Теорія і необхідні знання подаються у форматі міні-лекцій і одразу відпрацьовуються у рольових іграх і кейсах, розроблених спеціально під потреби держслужбовців.

Дякуємо нашим досвідченим і талановитим тренеркам Светлана Максимец та Ирина Фриз, а також всім учасникам за змістовну роботу! Сподіваємось, що робочий процес стане комфортнішим для всіх: і для працівників Житомирської міської ради, які надають державні послуги, і для містян, які очікують високої якості послуг