Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Всеукраїнський турнір з кіберспорту у Житомирі

24.06.2018
Всеукраїнський турнір з кіберспорту у Житомирі

Сьогодні, 24 червня в рамках святкування Дня молоді на Михайлівській проходить перший турнір з кіберспорту під відкритим небом.

Головне гасло, під яким проходить турнір, це - Day of Youth CUP CS: GO 2018.

Прямі інвайти (запрошення) отримали дві команди, одна команда з Житомира. Друга команда з міста Рівне - Kd1.

Чотири слоти було розіграно в кваліфікаціях на майданчику faceit. TOP4 зайняли такі команди: Chemical Rush (Київ), FaTaL ShoT (Харків), Wanted-hatoR (Київ), TEAM 4SL (Київ).

Всі 6 перелічених команд змагатимуться за загальний призовий фонд близько 25000 гривень. В який входять мишки, килими, грошові призи. Зона для перегляду доступна для всіх глядачів. Ближче до фіналу гри відбуватиметься трансляція на головному екрані на Михайлівській. Турнір відбувається за підтримки: Федерації Кіберспорт України та Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Житомирської міської ради.

Довідково Кіберспорт, Еспорт — спортивні змагання з відеоігор. Історія електронного спорту почалася з гри Quake, яка мала режим мережевої гри через LAN або інтернет. Завдяки популярності гри Doom, в 1997 році в США з'явилася перша ліга електронного спорту — Cyberathlete Professional League (CPL). Відтоді з'явилося багато нових ліг із кіберспорту.