Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Про приватизацію нежитлових приміщень за адресою: м. Житомир, вул. Мала Бердичівська, 4

02.07.2018

 

  РІШЕННЯ

 

тридцять шоста сесія сьомого скликання

 

 

від 26.06.2018  № 1094

                            м. Житомир

Про приватизацію нежитлових

приміщень за адресою: м. Житомир,

вул. Мала Бердичівська, 4

 

         Відповідно до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про приватизацію державного і комунального майна», міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Приватизувати шляхом продажу на електронному аукціоні нежитлові приміщення літери «А» територіальної громади міста Житомира загальною площею 251,5 кв.м, свідоцтво про право власності Серія САК  №086693, що розташовані за адресою: м. Житомир, вул. Мала Бердичівська, 4, та перебувають на балансі комунального підприємства «Виробниче житлове ремонтно-експлуатаційне підприємство №3» Житомирської міської ради (код ЄДРПОУ 13552103).
  2. Відділу по управлінню та приватизації комунального майна міської ради при створенні аукціонної комісії керуватися Положенням про діяльність аукціонної комісії для продажу об’єктів малої приватизації, затвердженим наказом Фонду державного майна України від 06.04.2018 №486.
  3. Внести до Електронної торгової системи «ProZorro. Продажі» інформацію про прийняте рішення після відбору операторів електронних майданчиків для організації проведення електронних аукціонів з продажу об’єктів малої приватизації державним підприємством «ПРОЗОРРО. ПРОДАЖІ».
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно з розподілом обов’язків.

 

Міський голова                                                           С.І.Сухомлин