Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Благодійна виставка графіки та живопису Артура Хачатряна «Разом до життя»

10.07.2018
Благодійна виставка графіки та живопису Артура Хачатряна «Разом до життя»

Мистецтво дарує життя, окрилює та мотивує. Підтвердження цього стане благодійно-мистецька подія – презентація персональної виставки графіки та живопису житомирського художника Артура Хачатряна «Разом до життя».

Назва виставки є не випадковою, адже проходитиме в рамках  марафону благодійної організації «Фонд допомоги онкохворим дітям «Разом до життя».

Мета заходу: привернення суспільної уваги до проблем важкохворих, збір коштів на лікування дітей з онкологічними захворюваннями,  сприяння роботі волонтерських груп при дитячих онкогематологічних відділеннях.

Зазначимо, що Артур Хачатрян  вперше презентуватиме в Житомирі велику збірну виставку своїх олійних та графічних робіт.  Проте не вперше свою мистецьку діяльність художник поєднує з благодійною місією на теренах Житомирщини.

Виставка увібрала полотна яскравих олійних пейзажів, натюрмортів,  архітектурних принад Житомира та області, а також картини, виконані в авторській манері графіки.  Будуть представлені і нові роботи автора, які були виконанні в рамках ІІІ Міжрегіонального пленера «Житомирська палітра».

Художник переконаний, що через мистецтво можна мотивувати оточення на більше, ніж кожен про себе думає:

«Я вмію творити, так, це справа, яка не здолає важку хворобу, але безмежно буду радий, якщо зможу надихнути людей на більше, викорінити байдужість до чужої біди та достукатись до сердець  відвідувачів виставки. Звісно в мене є глобальні мрії: щоб ніхто не хворів, щоб винайшли ліки від раку, щоб нарешті ця хвороба виліковувалась!А поки запрошую на виставку «Разом до життя» та закликаю підтримати онкохворих діток».

У свою чергу голова благодійної організації «Фонд допомоги онкохворим дітям «Разом до життя» Людмила Свобода підтримала ініціативу художника та запрошує на презентацію виставки.

Деталі про те,  як  допомогти  та підтримати онкохворих дітей можна знайти за посиланням.

Що? Презентація, зустріч з художником та збір допомоги в рамках благодійного марафону «Разом до життя».

Де? Житомирська обласна універсальна наукова бібліотека імені Олега Ольжича (хол).

Коли? 11 липня о 16:00.