Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

КП «Центр захисту тварин» надає якісні послуги стерилізації домашніх тварин за сучасною методикою

24.07.2018
КП «Центр захисту тварин» надає якісні послуги стерилізації домашніх тварин за сучасною методикою

Стерилізація тварин – гуманний шлях до зменшення популяції безпритульних тварин та запобігання безконтрольному розмноженню власницьких тварин!

Стерилізація тварин не є унікальною або складною процедурою. Операція безболісна та безпечна для тварини, оскільки виконується під загальним наркозом і триває від 20 хвилин до 45 хвилин.

Операція самкам виконується досвідченими спеціалістами (понад 1 тис. проведених оперативних втручань ) методом лапоротомії – коли операційний доступ здійснюється  через розріз по білій лінії, довжина якого 1-3 см. При даному методі немає необхідності обробки шва, не потрібно одягати попону, час реабілітації скорочується до мінімуму, а саме до 1-2 діб, після чого тварина чудово себе відчуває та готова до повноцінної активної життєдіяльності.

Стерилізовані тварини  майже ніколи не мітять території, рідше беруть учать у бійках, більш слухняніші. У них зменшується  дратливість і напади агресії як до людей, так і до інших тварин, що відповідно значно сприяє безпечному та гармонійному співіснуванню людини і тварини!

Вказані послуги можна отримати за попереднім записом 55 00 20.

Перелік та вартість послуг на сайті http://tvaryny.zt.ua/

КП  «Центр захисту тварин» Житомирської міської ради