Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Роботи щодо реалізації спортивних майданчиків в рамках Бюджету участі планують закінчити до 1 вересня

24.07.2018
Роботи щодо реалізації спортивних майданчиків в рамках Бюджету участі планують закінчити до 1 вересня

Про це на засіданні Координаційної ради зазначив начальник управління освіти Валентин Арендарчук. Зокрема, уже розпочато будівництво ігрового та спортивного майданчику на Марянівці за адресою Київське шосе, 37.

«На даний час ми вже заключили договір з підрядною організацією, складено проектно-кошторисна документація. Якщо не завадять погодні умови, то проект ми реалізуємо до першого вересня», - зазначив Валентин Арендарчук.

«Бюджет участі – демократичний процес. Всі первинні документи щодо реалізації проектів будуть розміщені у відкритому доступі на сайті міської ради.», - зазначила секретар міської ради Наталія Чиж.

Директор школи № 16 Володимир Карпець розповів, що визначення підрядної організації, яка буде займатися будівництвом спортивного майданчика з влаштуванням штучного покриття на території Житомирської загальноосвітньої спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №16 відбулося шляхом відкритих торгів на майданчику  публічних закупівель «Прозоро». «Переможцем стало ТОВ "ДІО СПОРТ" . Умови договору та вартість проекту можна переглянути за посиланням: https://www.dzo.com.ua/tenders/2621470.