Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

З 1 серпня статус заяв, поданих на бюджет, зміниться

30.07.2018
З 1 серпня статус заяв, поданих на бюджет, зміниться

Вже з 1 серпня статус заяв, поданих на бюджет через електронні кабінети, буде змінений. Відтак вступники дізнаються, на які спеціальності та до яких навчальних закладів вони отримали рекомендацію для вступу на бюджет.
Якщо абітурієнт погодиться з такою пропозицією, тоді до 18:00 години 6 серпня він має подати оригінали документів до приймальної комісії вишу. Вже після цього статус конкретної заяви має змінитися на «Включено до наказу».
За інформацією директора ДП «Інфоресурс» Оксани Бєлік, 45% абітурієнтів цього року спробують вступити на бюджет та майже 55% цьогорічних подавали заяви до вишів лише на контрактну форму навчання. У середньому вступники подавали п'ять заяв на бюджет, незважаючи на те, що максимальна кількість заяв на бюджетну форму навчання дорівнює семи. Найбільше заяв було подано у перший день вступної кампанії - понад 120 тисяч заяв, тоді як найменше у останній день - близько 29 тисяч. Сертифікатами ЗНО за 2016 та 2017 роки скористалися 8 058 вступників. 21 514 вступників завантажили до електронних кабінетів довідку, яка надає право скористатися сільським коефіцієнтом.