Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Більше 750 житомирян долучилися до Космічної зарядки

07.08.2018
Більше 750 житомирян долучилися до Космічної зарядки

З 14 червня по 4 серпня в Житомирі за підтримки управління сім і молоді та спорту на головній пішохідній вулиці відбувалася «Космічна зарядка». Більше 750 житомирян підтримали спортивну ініціативу взяли участь у  ранкових заняттях.

Сьогодні, 7 серпня, заступник міського голови Вікторія Краснопір та начальник управління сімї, молоді та спорту Ірина Ковальчук вручили подяки тренерам, які на волонтерських засадах проводили космічні руханки.

Подяки отримали тренери фітнес залу «TRX-club Pantera»! Людмила Олексюк, Олександра Сіліна та Щербина Марина, тренер з йоги клубу «Намасте» Ангеліна Корнійчук, тренер міського-спортивного центру Ольга Глібко, тренери клубу «Фітнес Манія» Мосинюк Марина, Данильченко Ольга, Анна Павлова, тренер Федерації кіокушинкай карате Максим Лановий, тренер StreetWorkout Вадим Заблоцький, тренер спортивного центру «Додзе» Мінаєв Олексій та спортивного клубу «Саторі» Капустіна Лариса, тренеру ДЮСШ №2 Петро Дяченко, інструктор з раннього розвитку малюків Родинного центру «Любота» Світлана Ковбасюк.

«Космічна зарядка – захід дійсно цікавий та неповторний. Вона заряджала житомирян зранку та несла заряд енергії та позитиву на весь робочий день. Дякую кожному, хто знайшов час, організував людей та ніс «культуру спорту» нашому місту», - зазначила Вікторія Краснопір.

Ірина Ковальчук розповіла, що ідея проведення Космічної зарядки виникла ще два роки тому: «У порівнянні з 2016  в цьому році це був вже більш масштабний захід, як в плані тренерського складу, так і в тому, що вже більше містян стало відвідувати наш захід. Найменшому учаснику Космічної зарядки було 9 місяців», - сказала Ірина Ковальчук.