Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Фестиваль авторської пісні і співаної поезії «Оберіг» відбудеться у Луцьку

08.08.2018
Фестиваль авторської пісні і співаної поезії «Оберіг» відбудеться у Луцьку

02-05 листопада 2018 року  у місті Луцьк відбудеться фестиваль авторської пісні і співаної поезії "ОБЕРІГ".
Перший "ОБЕРІГ"   відбувся у 1989 р. Його ініціаторами були : Василь Ворон, Олексій Левченко, Ігор Криса, Олег Покальчук. Перший "ОБЕРІГ" зібрав 30 учасників, другий-близько ста. На "ОБЕРІГ 91" записалось майже двісті учасників, тому дирекція фестивалю проводила відбір претендентів з попереднім прослуховуванням пісень.

Саме "ОБЕРІГ" відкрив Україні Ольгу Богомолець, Марійку Бурмаку, Олега та Юрія Покальчуків, Сергія Шишкіна, Василя Жданкіна, Вячеслава Хурсенка, сестер Тельнюк, Всеволода Стеблюка, Станіслава Щербатих ("Тризубого Стаса"), Зою Слободян, Сергія Мороза, Андрія Панчишина, Наталку Криничанку, Віктора Царана, Юрія Поліщука, Лесю Горову та багатьох інших. Це був час потужного початку національного і культурного відродження.
Запрошуємо до участі у конкурсі молодих виконавців (від 16 років) з творами на власні україномовні тексти (авторська пісня) та виконавців, що мають музичні твори на вірші українських поетів чи інтерпретації народних пісень(співана поезія).
Детально про фестиваль на сайті Волинського обласного науково-методичного центру культури ( htth://www.nmck-volyn.com.ua).