Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

МОНЕТИЗАЦІЯ - 2018. Енергоощадні субсидіанти отримають грошову винагороду від Уряду

09.08.2018
МОНЕТИЗАЦІЯ - 2018.  Енергоощадні субсидіанти отримають  грошову винагороду від Уряду

Урядовий проект монетизації зекономлених субсидій передбачає грошову виплату енергоощадним родинам - еквівалент вартості зекономлених 150 кіловат електроенергії, якщо цей ресурс використовується для опалення, або 100 кубів газу.

До 1 липня підприємства-виробники чи підприємства-виконавці послуг з газо-, та електропостачання в паперовому та електронному вигляді надали підрозділам з питань соціального захисту населення списки енергоощадних субсидіантів із зазначенням суми невикористаної державної допомоги.

Виплата "живих" грошей у рамках проекту з монетизації частини зекономлених субсидій здійснюється цьогоріч удруге.

Субсидіантам, які вели енергоефективне домогосподарство, для отримання коштів необхідно до 1 вересня2018 року подати заяву у місцеве управління соціального захисту населення, на підставі якої здійснюватиметься виплата грошової винагороди за енергоефективність. Жителям Богунського району звертатись за адресою: вул. Перемоги, буд.55, кімн.212, жителям Корольовського району  звертатись за адресою: площа Польова, буд.8, кімн.216.

Інформацію про наявність економії кожен отримувач субсидії може відслідковувати у своїй платіжці або шляхом звернення до постачальника газу чи електроенергії, якщо вони використовуються для опалення.

Відкриття рахунку в банку, як і вибір самої уповноваженої банківської установи, через які проводяться виплати соціальних допомог та пенсій, здійснюється субсидіантом самостійно. На момент подачі заяви рахунок в банку повинен бути уже відкритим.

Додаткову інформацію можна отримати за телефонами «гарячої лінії»:  

по Богунському району:   42-50-25,   42-50-00;

по Корольовському району: 33-19-34,   33-00-08.