Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

17-19 серпня у Житомирі відбудеться IV Міжнародний молодіжний фестиваль мистецтв «Пісенний спас»

15.08.2018
17-19 серпня у Житомирі відбудеться IV Міжнародний молодіжний фестиваль мистецтв «Пісенний спас»

Сьогодні, 15 серпня, виконком міської ради прийняв рішення про проведення IV Міжнародного молодіжного фестивалю мистецтв «Пісенний спас». Рішення прийнято з метою підтримки молодих митців, створення умов для реалізації їх творчого потенціалу на досвіді кращих пісенних традицій Європи, України та Поліського краю, втілення у практику нових форм розвитку сучасного молодіжного естрадного мистецтва, популяризації творчості та збереження культурної спадщини відомого поета, письменника та митця Володимира Шинкарука.

Начальник управління культури міської ради Ніна Рябенко повідомила, що 17-19 серпня на території літнього театру міського парку культури та відпочинку і вулиці Михайлівській проходитимуть різноманітні та цікаві заходи. Це й  концерти, творчі зустрічі та майстер-класи відомих українських митців; виставки, ярмарки, обрядові дійства з нагоди народного свята Спаса; заключний гала-концерт за участі переможців, гостей Фестивалю та відомих українських естрадних виконавців; концерти, творчі зустрічі, майстер-класи, телевізійні та радіопрограми за участі переможців та гостей Фестивалю.

Нагадаємо: Міжнародний молодіжний фестиваль мистецтв «Пісенний Спас» є масовим комплексним молодіжним культурно-мистецьким дійством, що поєднує різні види, жанри та форми творчої художньої діяльності, які пов’язані з пісенною творчістю та сприяють її розвитку. Метою Фестивалю є підтримка молодих митців, створення сприятливих умов для реалізації їх творчого потенціалу на досвіді кращих пісенних традицій Європи, України та Поліського краю. Засновником та головою оргкомітету Фестивалю є Заслужена артистка України Ірина Шинкарук. Організатори Фестивалю: Міністерство молоді та спорту України, Житомирська обласна рада, Житомирська міська рада, Житомирська обласна державна адміністрація, Громадська організація «Молодіжне творче об’єднання «Пісенний Спас», Молодіжна громадська організація «Студентський клуб».