Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

У Житомирі відбулись сімейні фестивалі «Місто професій» і «Family City work»

27.05.2017
У Житомирі відбулись сімейні фестивалі «Місто професій» і «Family City work»

Замкова гора та вулиця Михайлівська, 27 травня, перетворилися на профорієнтаційні-освітні простори для дітей та їх батьків.

Кожен учасник заходів отримав «паспорт» або «трудову книгу» та мав можливість опанувати будь-яку професію, за що отримував символічні «гроші», які потім можна було обміняти на подарунки.

На вулиці Михайлівській відбувся сімейний фестиваль «Family City work», який присвячений Міжнародному дню захисту дітей та проходить у місті вже вчетверте.

«У цьому році ми трохи змінили підхід до організації. Наш сімейний фестиваль спрямований на підтримку сімейного бізнесу.  І можливо професії, які сьогодні освоять діти стануть для них стартапом у житті, а батьки ймовірно побачать себе у іншій спеціальності або іншій професії», - розповіла організатор фестивалю «Family City work» та голова БФ «Сім’я» Олена Хачатрян.

На Замковій горі розгорнулось імпровізоване «Місто професій». Майстер-класи  для дітлахів провели рятувальники, пожежники, кінологи, вибухотехніки, поліцейські, лікарі, соціальні працівники, будівельники, перукарі та інші фахівці.

До заходів долучились сотні житомирських родин, які активно опановували нові для себе професії.