Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Відбулося засідання постійної депутатської комісії із соціально-гуманітарних питань.

16.08.2018
Відбулося засідання постійної депутатської комісії із соціально-гуманітарних питань.

Сьогодні, 16 серпня, відбулося засідання постійної депутатської комісії із соціально-гуманітарних питань.

Під час засідання комісії були розглянуті питання про приватизацію нежитлових приміщень по вул. Перемоги, 52, вул. Михайла Грушевського, 14/20, вул. Велика Бердичівська, 35 та будівлі колишнього дитячого інфекційного відділення за адресою вул. Романа Шухевича, 2а. Депутати обговорили і винесення на розгляд міської ради проекту рішення про прийняття у власність територіальної громади міста Житомира спортивного комплексу разом за адресою вул. Троянівська, 26а.

Серед питань порядку денного: внесення змін до міських цільових програм, таких як Комплексна програма оздоровлення та відпочинку дітей м. Житомира на 2016-2018 роки, Комплексна цільова Програма розвитку житлового господарства міської ради «Ефективне та надійне житлове господарство – мешканцям міста на 2018-2020 роки» та Програма для забезпечення виконання рішень суду на 2017-2020 роки» та ін.

Члени депутатської комісії також заслухали інформації представників виконавчих органів міської ради щодо висвітлення діяльності міського голови, виконавчих органів, депутатів Житомирської міської ради за січень-травень 2018 року, про хід виконання та фінансування будівельних робіт у Житомирській міській гімназії № 3 та фінансування й здійснення закупівель в заклади освіти міста по програмі «Нова українська школа».