Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

До уваги платників податків!

28.08.2018

Звертаємо увагу, що граничний термін перехідного періоду функціонування централізованої моделі виконання дохідної частини бюджетів, протягом якого старі рахунки залишаються активними, закінчується 10.09.2018.

Таким чином, починаючи з 11.09.2018 кошти, які сплачуватимуться платниками податків на рахунки зі старими реквізитами не будуть зараховуватись до бюджетів, а повертатимуться платникам, як нез’ясовані надходження.

З метою упередження виникнення у платників податків податкового боргу та недопущення втрат бюджетів на час перехідного періоду, тобто до 11.09.2018, залишаються активними для зарахування податків, зборів та інших платежів бюджетні рахунки, відкриті на балансі Головних управлінь Казначейства в областях та м. Києві (зі старими реквізитами).

Інформація про реквізити нових бюджетних рахунків розміщена на суб-сайті територіального органу ДФС у Житомирській області в рубриці «Бюджетні рахунки» - http://zt.sfs.gov.ua/byudjetni-rahunki/ та на сайті Головного управління Державної казначейської служби України  у Житомирській області - http://www.treasury.gov.ua.