Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

У Житомирі відбулося відзначення кращих за організацію відпочинку дітей в літній період

30.08.2018
У Житомирі відбулося відзначення кращих за організацію відпочинку дітей в літній період

З 1 червня по 30 серпня у Житомирі здійснювалась організація відпочинку дітей.

Сьогодні, 30 серпня, в прес – центрі  відбулося відзначення кращих за організацію відпочинку дітей міста Житомира в літній період 2018 року.

Міський голова Сергій Сухомлин нагородив відзнаками організаторів відпочинку в літній період і подякував за професійну організацію літніх таборів та ефективне використання новітніх технологій  в організації дозвілля дітей.

«Забезпечення відпочинку для наших дітей є одним із найважливіших для нас завдань. У  цьому році за кошти міського бюджету, ми змогли оздоровити більше дітей ніж в минулому році. У «Супутнику» цього року відпочили: діти-сироти, діти з інвалідністю, діти з багатодітних і малозабезпечених сімей та діти із сімей учасників АТО. Від якості відпочинку залежить і розвиток кожної дитини. Тож дякую кожному, хто долучився до організації якісного відпочинку для наших дітей», - наголосив міський голова.  

 «У 2018 році в літній період у позаміському закладі оздоровлення та відпочинку «Супутник» у 5 змін відпочило 1125 дітей .Також з травня за індивідуальним графіком працював 31 пришкільний табір денного перебування, у яких відпочило 4572 дитини. Термін функціонування таких таборів склав – 14 робочих днів. З міського бюджету для функціонування таборів з денним перебуванням при навчально-виховних закладах міста було  виділено 761, 4 тис. грн.», - розповіла Вікторія Краснопір, заступник міського голови.

Під час заходу організатори відпочинку дітей презентували роботу таборів.

«У нашому таборі за  літній період оздоровилось та відпочило у 5 змін 1125 дітей. Нестандартність підходів вчителів та вихователів забезпечила активне залучення обдарованих дітей до участі у конкурсах і турнірах, активізуючи їх навчальний інтерес. До оздоровчої літньої кампанії 2018 року були залучені представники управління ДСНС в Житомирській області та Управління патрульної поліції у місті Житомирі, які під час роботи табору проводили з дітьми вікторини, лекції щодо дотримання правил поведінки на воді, вуличного руху та здорового способу життя»,- розповіла Любов Ковальчук, директор ПЗОВ «Супутник» .

Начальник управління у справах сімї, молоді та спорту Ірина Ковальчук зазначила, що: «Даний захід відбувся вперше для налагодження діалогу між владою та комунальними і приватними закладами, які організовують дозвілля для дітей влітку. Щоб в майбутньому взаємодіяти та робити відпочинок наших дітей ще якіснішим».