Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

У Житомирі відбудеться акція «Житомир уже діє: 100% ВДЕ до 2050 року»

03.09.2018
У Житомирі відбудеться акція «Житомир уже діє: 100% ВДЕ до 2050 року»

Приєднуйтеся до події в Житомирі 7 вересня о 12:00 у Екосквері біля Житомирського національного агроекологічного університету, за адресою Старий Бульвар,7.

Сотні тисяч людей на п'яти континентах долучаться до найбільшої кліматичної мобілізації «Дій за клімат!» (анг. Rise for Climate) 7 та 8 вересня.

Житомир ­­– перше місто в Східній Європі, яке заявило про перехід на 100% ВДЕ (відновлюваних джерел енергії) та повну відмову від викопного палива до 2050 року.

Акція #RiseforClimate / #ДійЗаКлімат стане чудовою нагодою для містян, де організатори заходу – Житомирський національний агроекологічний університет та Житомирська міська рада покажуть на реальних прикладах те, як Житомир вже працює над досягненням своєї мети.

У програмі акції «Житомир уже діє: 100% ВДЕ до 2050 року» – виступи спікерів, презентація роботи сонячних панелей, електромобілів, створення екологічного арт-об'єкту. Вихованці Житомирського обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Житомирської обласної ради продемонструють своє бачення кліматично-нейтрального Житомира. Окремо планується облаштувати фотозону “Житомир кліматичний”.

Саме Ви можете стати частиною глобального руху то ж не пропустіть!

Ми чекаємо на Вас!