Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

До Дня підприємця у Житомирі проходить семінар для представників бізнесу

05.09.2018
До Дня підприємця у Житомирі  проходить семінар для представників бізнесу

Сьогодні, 5 вересня, в Музеї космонавтики імені С.П. Корольова департамент економічного розвитку міської ради, в рамках святкування Дня підприємця, спільно з експертами Школи малого і середнього підприємництва Фонду Василя Хмельницького проводить семінар для представників бізнесу Житомира.

«Дуже корисною та цікавою є ідея департаменту економічного розвитку міської ради провести у нетрадиційному форматі відзначення Дня підприємця, зібравши тут представників бізнесових кіл, які не лише отримають корисну та сучасну інформацію, а й поспілкуються у неформальному просторі. Я буду презентувати програму служби старших експертів. Це програма, яка фінансується урядом Німеччини. Старші експерти – це експерти поважного віку, які вийшли на пенсію, але готові передавати свій досвід, знання та контакти для бізнесу. Також буду розповідати про одну з програм для бізнесу, яка дозволить отримати грант в обсязі 45 тис. євро для розширення бізнесу», - розповіла голова громадської організації «Сучасний формат» Жанна Соловйова.

Під час семінару консультанти Школи малого і середнього підприємництва Фонду Василя Хмельницького та бізнес-тренери розкажуть про маркетинг в нових реаліях, про те, де брати ідеї для бізнесу та як працювати з сучасним клієнтом.

Довідково: Школа малого і середнього підприємництва – це проект Фонду Василя Хмельницького, створений задля сприяння розвитку підприємництва за рахунок надання якісних своєчасних знань та практичних ефективних навичок підприємцям з різним рівнем досвіду.