Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

У Житомирі відбудеться четвертий благодійний фестиваль «Берегиня Полісся. Свято з українським конем»

14.09.2018
У Житомирі відбудеться четвертий благодійний фестиваль  «Берегиня Полісся. Свято з українським конем»

22 вересня о 12:00 відбудеться четвертий благодійний фестиваль «Берегиня Полісся. Свято з українським конем».

Фестиваль започатковано у 2015 році для  інтеграції дітей та молоді з інвалідністю в суспільстві, поширення національно-патріотичного виховання дітей та молоді, популяризація українських традицій та здорового способу життя, проведення здорового дозвілля родин.

Метою фестивалю є  підтримка дітей та молоді з інвалідністю та допомога у їх реабілітації.

Громадська організація «Берегиня Полісся» - здійснює допомогу  дітям  та молоді з інвалідністю, дітям  та родинам учасників АТО  за допомогою оздоровчої верхової їзди (іпотерапії) та анімалотерапії, проводить оздоровчу, просвітницьку, культурну та спортивну діяльності.

«За три роки проведення фестиваль став  родинним святом, на який приходять житомиряни з родинами та з великим задоволенням беруть участь. На фестивалі показують своє вміння їздити верхи дітки з інвалідністю, дівчата та жінки демонструють свою красу та модні сукні верхи на конях,  каскадери вражають присутніх своєю майстерністю, народні майстри проводять майстер-класи та радують гостей народними виробами, співаки дарять гарні українські пісні, а козаки частують українським кулішем», - розповіла Ольга Маньковська, керівник ГО «Берегиня Полісся».