Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Про продаж на електронному аукціоні без умов об’єкта малої приватизації комунальної власності м. Житомира нежитлового приміщення (магазин) по вул. Велика Бердичівська, 35

20.09.2018

Відділ по управлінню та приватизації комунального майна 

Житомирської міської ради інформує про продаж на електронному аукціоні без умов об’єкта малої приватизації

комунальної власності м. Житомира

 

Найменування об’єкта приватизації, його місцезнаходження

Приміщення магазину за адресою:

м. Житомир, вул. Велика Бердичівська, 35

дані про будівлі (споруди, нежитлові приміщення) та земельну ділянку, на якій розташовано об’єкт приватизації (місцезнаходження, кадастровий номер (за наявності), площа, цільове призначення земельної ділянки, інформація про особу, якій земельна ділянка належить на праві власності або на праві користування, інформація про наявність обтяжень на земельну ділянку), функціональне використання будівель (споруд, нежитлових приміщень) та умови користування ними

  Приміщення магазину загальною площею 90,9 кв.м розташоване на першому поверсі двоповерхового нежитлового приміщення 1907 року побудови, приміщення знаходиться у центральній частині міста. Приміщення використовується під магазин з реалізації лікеро-горілчаних виробів.

      Фундамент бутовий, цегляні стіни, дерев’яні перекриття, бетонна підлога. Обладнане приміщення системами електро-, водопостачання, водовідведення, мережею центрального опалення. 

 

 

 

План будівлі та фотоматеріали додаються

Інформація про балансоутримувача (найменування, його місцезнаходження і контактні дані)

Комунальне підприємство «Виробниче житлове ремонтно-експлуатаційне підприємство №16» Житомирської міської ради (код ЄДРПОУ 13567300).

Спосіб проведення аукціону

Електронний аукціон без умов

ідентифікаційний код згідно з ЄДРПОУ (за наявності) 

 

стартова ціна об’єкта

  1 268 688 грн. 00 коп. (з ПДВ)

розмір гарантійного внеску

  126 868 грн. 80 коп.

розмір реєстраційного внеску

  744,6 грн.

найменування установи банку, її адреса та номери рахунків, відкритих для внесення гарантійного внеску, реєстраційного внеску та проведення розрахунків за придбані об’єкти

 https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2

 

 

Найменування банку, ідентифікаційний код згідно з ЄДРПОУ, МФО, місцезнаходження та номери рахунків у національній валюті, доларах США і євро, відкриті для перерахування електронних майданчиків гарантійного та реєстраційного внесків, та казначейських рахунків для проведення розрахунків за придбані об’єкти

Банк одержувача коштів - ГУДКСУ у м. Житомир, Житомирської області, МФО 811039, одержувач коштів - виконавчий комітет Житомирської міської ради Житомирської області, код ЄДРПОУ 04053625, р/р 37328015002262 (у національній валюті).

інформація про договори оренди, укладені щодо об’єкта або його частини, із зазначенням за кожним таким договором найменування орендаря, орендованої площі, розміру місячної орендної плати, строку дії договору оренди

Приміщення використовується на умовах оренди. Договір оренди нерухомого майна від 30 05.2018 №174 діє до 31 грудня 2018 року. Орендар – Державне підприємство «Житомирський лікеро-горілчаний завод». Орендована площа 89,43 кв.м. з орендною платою у розмірі 159 грн. 03 коп. за 1 кв.м. (без ПДВ) за базовий місяць розрахунку.

час і місце проведення огляду об’єкта

Згідно графіку роботи відділу

інформація про радника (у разі його залучення

Відсутня

назва організатора аукціону, адреса, номер телефону, час роботи служби з організації аукціону     

Відділ по управлінню та приватизації комунального майна Житомирської міської ради, адреса: 10014,  Житомир,  майдан імені С.П.Корольова , 4/2, м. тел. 48-12-20, 48-12-21

Графік роботи відділу: з 09.00 год. до 18.00 год. Перерва на обід: 13.00-14.00 год. Вихідні: субота, неділя.

адреса веб-сайту організатора

Е-mail privat@zt-rada.gov.ua

 дата і номер рішення органу приватизації про затвердження умов продажу об’єкта приватизації, прийнятого відповідно до частини четвертої статті 15 Закону

Наказ відділу по управлінню та приватизації комунального майна міської ради 18.09.2018 № 65 - П

унікальний код, присвоєний об’єкту приватизації під час публікації переліку об’єктів, що підлягають приватизації, в електронній торговій системі

 UA-AR-P-2018-08-21-000001-2

 

 

період між аукціоном з умовами або без умов та аукціоном із зниженням стартової ціни, аукціоном із зниженням стартової ціни та аукціоном за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій (20—35 календарний день від дати опублікування інформаційного повідомлення)

30 календарних днів

Інформація про аукціон та про умови на яких здійснюється приватизація об’єкта

 

1. Аукціон без умов:

Дата, час та місце проведення аукціону: 24.10.2018 , час проведення аукціону встановлюється автоматично ЕТС.

Стартова ціна об’єкта: 1 268 688 грн. 00коп.      (з ПДВ).

Гарантійний внесок для участі в аукціоні – 10% в розмірі 126 868 грн. 80 коп.

Реєстраційний внесок 744,6 грн.

Крок аукціону - 1% стартової ціни , що складає 12 686 грн. 88 коп.

Без умов продажу.

Заява на участь в електронному аукціоні повинна містити закриту цінову пропозицію та подається протягом всього часу з моменту опублікування відповідного інформаційного повідомлення в електронній торговій системі до закінчення кінцевого строку прийняття заяв на участь в електронному аукціоні/закритих цінових пропозицій.

Кінцевий строк подання заяви на участь в аукціоні без умов, аукціоні із зниженням стартової ціни (подання цінових аукціонних пропозицій) встановлюється ЕТС для кожного електронного аукціону окремо в проміжку часу з 19-30 до 20-30 години дня, що передує дню проведення електронного аукціону.

У разі якщо об’єкт, що пропонувався до продажу на аукціоні не продано, проводиться повторний аукціон із зниженням стартової ціни на 50%.

Період між аукціоном без умов та аукціоном без умовам зі зниженням стартової ціни складає 30 календарних днів від дати опублікування інформаційного повідомлення в ЕТС.

 

 

2. Аукціон без умов зі зниженням стартової ціни:

Стартова ціна об’єкта: 634 344 грн. 00 коп.     (з ПДВ).

Гарантійний внесок для участі в аукціоні – 10% в розмірі 63 434 грн. 40 коп.

Реєстраційний внесок 744,6 грн.

Крок аукціону - 1% стартової ціни , що складає 6 343 грн. 44 коп.

Без умов продажу.

Заява на участь в електронному аукціоні повинна містити закриту цінову пропозицію та подається протягом всього часу з моменту опублікування відповідного інформаційного повідомлення в електронній торговій системі до закінчення кінцевого строку прийняття заяв на участь в електронному аукціоні/закритих цінових пропозицій.

Кінцевий строк подання заяви на участь в аукціоні без умов із зниженням стартової ціни (подання цінових аукціонних пропозицій) встановлюється ЕТС для кожного електронного аукціону окремо в проміжку часу з 19-30 до 20-30 години дня, що передує дню проведення електронного аукціону.

Період між аукціоном без умов зі зниженням стартової ціни та аукціоном за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій складає 30 календарних днів від дати опублікування інформаційного повідомлення в ЕТС.

3.Аукціон за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій:

Стартова ціна об’єкта: 634 344 грн. 00 коп.      (з ПДВ).

Гарантійний внесок для участі в аукціоні – 10% в розмірі 63 434 грн. 40 коп.

Реєстраційний внесок 744,6 грн.

Крок аукціону - 1% стартової ціни , що складає  6 343 грн. 44 коп.

Без умов продажу.

Заява на участь в електронному аукціоні повинна містити закриту цінову пропозицію та подається протягом всього часу з моменту опублікування відповідного інформаційного повідомлення в електронній торговій системі до закінчення кінцевого строку прийняття заяв на участь в електронному аукціоні/закритих цінових пропозицій.

Кінцевий строк подання заяви на участь в аукціоні за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій встановлюється ЕТС для кожного електронного аукціону окремо в проміжку часу з 16-15 до 16-45 години дня проведення електронного аукціону.

встановлена органами приватизації територіальних громад кількість кроків аукціону за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій

Кількість кроків 5

єдине посилання на веб-сторінку адміністратора, на якій є посилання на веб-сторінки операторів електронного майданчика, які мають право використовувати електронний майданчик і з якими адміністратор уклав відповідний договір (оператори зазначаються в алфавітному порядку)

https://prozorro.sale/