Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Програма державно-приватного Партнерства Центру муніципального менеджменту (Хабітат)

21.09.2018
Програма державно-приватного  Партнерства Центру муніципального  менеджменту  (Хабітат)

 

Центр муніципального менеджменту (Хабітат) запрошує підприємства взяти участь у осінній сесії Програми державно-приватного партнерства в Україні (РРР’s in Ukraine) «Перший мільярд у розвиток регіону».

Метою програми, яка реалізується в Україні з 1998 року, є надання приватним підприємствам практичної допомоги у залученні інвестицій для реалізації ініційованих ними інвестиційних проектів на відповідній території за механізмом державно-приватного партнерства.

Інформаційно-консультаційну та тренінгову підтримку учасників Програми здійснює Центр Муніципального Менеджменту (Хабітат).

У разі виявлення зацікавлності підприємств щодо участі в осінній сесії Програми РРР’s in Ukraine необхідно направити заявку на електронну адресу: infoi@habitat.org.ua для участі в установчому консультативному семінарі-презентації. Форму заявки можна отримати в електронному та паперовому вигляді у відділі економічного розвитку і торгівлі Житомирської райдержадміністрації.

За більш детальною інформацією звертатися до координатора Програми РРР’s в Україні – Затолокіна Олександра Петровича (тел. +380 50 506 16 31).